Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#1
Dnes jsem narazila na tyto stránky, protože už delší dobu řeším svoji asexualitu, zaregistrovala jsem se. O sexu jsem vlastně nikdy moc nepřemýšlela, nikdy jsem nepochopila, co na tom všichni vidí, prostě to nepotřebuju. Ví to o mně jenom jeden kamarád a prý si tím teď ještě nemůžu být jistá, ale já si jsem jistá. Jsem smířená s tím, že si nikdy nenajdu nikoho, kdo by mě miloval a vydržel se mnou, ono by to možná nebylo tak těžké, kdybych byla jinak normální, ale nejsem moc hezká, oblékám se do černé a poslouchám metal a k tomu moje povaha... Navíc jsem člověk, který by měl problém si někoho najít i kdybych nebyla asexuální. Ne že bych byla špatný člověk, ale jsem divná. Problém je, že se dokážu zamilovat, chci vztah, doteky, líbání... všechno kromě sexu. Je mi jasné, že nikdy nenajdu nikoho, kdo by mě miloval a byl ještě k tomu asexuál, ale dá se vůbec žít bez lásky? To mě na tom nejvíc trápí, myslím, že každý potřebuje lásku. Asi budu žít sama se dvěma kočkama, no a co.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Dá se žít bez lásky? - od Dia-diskusni-forum-mond - 15. 08. 2010, 03:19:08
RE: Dá se žít bez lásky? - od beryze - 15. 08. 2010, 10:06:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex