Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita jako následek nemoci, traumatu
#4
(31. 07. 2011, 07:57:21)dadka Napsal(a): Jinak psychicky jsem na tom již lépe, ale problémy s jídlem byly, když tělo začíná přitahovat druhé pohlaví a jeden na to vlastně není psychicky připravený, je to jako by tělo nekorespondovalo s duší, vevnitř je vlastně něco ,,dětinského", dětského a navenek fyzického, dospělého, říkající - jsem připravená..., občas, tedy často prý vysílám ,,lákací" signály, ale ono je pro chlapy snad lákací skoro všechno:-)
Těch 40 kilo jsem měla ve 20 letech, takže jasné, že jsem se potácela v anorexii, ona ta potvora sice už nevyhrává, ale přesto v té hlavě stále sedí.
Jeden se musí hlavně srovnat sám se sebou...

To je neuvěřitelné. Myslela jsem, že tohle rozštěpení osobnosti na malou holku vevnitř a dospělou ženu navenek je čistě moje specialita, a ty popisuješ úplně totéž! Mimochodem, když jsem šla na tu terapii ohledně sociální fobie, vážila jsem 45 kilo a šlo to jasně dolů. Dneska jsem na zdravějších 48, ale líbilo by se mi být vychrtlejší...
S přirozenými lákacími signály asi nikdo nic nenadělá, ale aspoň vědomě potlačuju všechno, co by mohlo přitahovat nežádoucí pozornost. Nenosím podpatky ani pushupky, v létě se oblékám hodně klukovsky a neukazuju nohy, často nosím pubertální kombinaci černé, šedé a růžové ve stylu emo, což se dospělým mužům obvykle nelíbí. Taky ráda chodím do města se svojí sexy blond kámoškou, protože všichni koukají po ní :-)

Opravdu by mě zajímalo, jestli se tady najdou další s náběhy na nějaké typy dysmorfofobie!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita jako následek nemoci, traumatu - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 31. 07. 2011, 09:02:10

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41903 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako Ha-diskusni-forum-nka 32 66980 04. 12. 2011, 18:39:24
Poslední příspěvek: th-diskusni-forum-ori

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex