Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita jako následek nemoci, traumatu
#10
(02. 08. 2011, 20:36:40)AlineDaryen Napsal(a):
(31. 07. 2011, 14:34:28)dadka Napsal(a): Moje signály nejsou lákací, něco ve mně je takové hravé, až skutečně dětské, takže mi mnohdy nedojde, co nedojde, ani ve snu nenapadne, že by tohle nebo ono mohl někdo vzít jako nějakou ,,výzvu" k bližšímu seznamování se...

Joj, to se mi taky stává, že u někoho nevědomky přestřelím. Nejhorší je, že já fakt nepoznám, co je vyzývavé a co ne... Nikdy jsem se nebrala jako sexuální objekt a neumím tak myslet.

naštěstí na svůj věk nevypadám a občas se umím zatvářit velmi dětsky a u většiny vzbudím spíš ochranitelské, otcovské pudy, ale jsou i tací, kde se to nepovede;) Klidně o sobě můžu říct, že jsem vztahový a sexuální analfabet - vyznám se sice v lidech, ale neumím číst ve vztazích, zvlášť pokud jsem v nich, a sexuální signály atd. taky číst neumím, a je úspěch, pokud je vůbec postřehnu a poznámLOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita jako následek nemoci, traumatu - od da-diskusni-forum-dka - 02. 08. 2011, 20:50:34

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41738 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako Ha-diskusni-forum-nka 32 66581 04. 12. 2011, 18:39:24
Poslední příspěvek: th-diskusni-forum-ori

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex