Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#1
Big Grin 
Ahoj, tak jsem se sem k vám přihlásila a trošku vám zvednu věkový průměr, mohu-li???

Do doby, než jsem si přečetla článek o asexualitě v Respektu, jsem naprosto netušila, že něco takového existuje!!! Tím pádem jsem to ani nehledala…

Nejsem si tedy ještě zcela jistá, zda jsem asexuálka nebo čtyřicítka docela znechucená muži ? Nezaměnila jsem v životě příčinu s důsledkem? Pátrám ve své paměti a spíš budu fakt asi asexuál. A dřív jsem ho/sex byla i ochotná použít, abych se zalíbila. Dnes už ne, ani náhodou.

Prožila jsem 4 takové ty větší vztahy s bydlením a soužitím, včetně jednoho manželského, ze kterého je i mé dítko. V počátku zamilovanosti mi sex až tak problém nikdy nedělal, když spolu lidí chodí, tak spolu nebydlí, tím pádem to není tak často, ostatně to zařizuje příroda, abychom jí nevymřeli (stejně tak mám občas chuť při ovulaci). A myslím, že jsem sex i mnohdy v životě použila vyčuraně , protože jsem si myslela, že tak budu mít partnera .
Když vezmu tyhle vztahy, které VŽDY skončily rozchodem, tak možná, že to kvůli sexu bylo, jen se to maskovalo jako jiné problémy, resp. problémy se neurovnaly mj. sexem a nedostatek sexu vedl ke snížené kooperaci ze strany toho chlapa.

Jedna z nejhorších téměř každodenních situací je ta, kdy muž odchází do ložnice, řka“ čekám na tebe“, bez ohledu na to, zda žena má chuť, čte knihu, uklízí nebo kouká do blba. Za ty roky jsem se stala zdatným mistrem v kličkování a jeden čas jsem byla hodně na hraně alkoholismu. Pokud se samozřejmě podaří jeden večer tuto záležitost „uhrát“ a být vzhůru a mimo ložnici dostatečně dlouho, že druhá strana usne, ještě není vyhráno. Muž se ráno probudí už a-priori naštvaný, ale povětšinou spěchá do práce. Odpoledne nebo večer se potkáte doma, děláte jakoby nic, přitom už jen s hrůzou očekáváte, zda padne ta věta „čekám na tebe“…. Je to strašný kolotoč.

Pak existuje asi ještě jedna horší věc: poslední pa-vztah, který jsem zkusila tzv. se starším pánem (všichni mí chlapi byli vždy mladší než já – řádově 4 až 10 let), říkala jsem si, že by mohl být jako hodný tatínek, něžný, kooperující a nebude s tím otravovat. Jo, to jsem se spletla, ačkoli jsem jasně řekla, že o to nestojím, otravoval a já hlupka chtěla občas vyhovět, jako že bude klid. Ale protože to byl starší pán, tak měl prostě značné problémy s erekcí a místo aby dal pokoj, tak běhal kupovat nějaké prášky a po jedné noci, kdy po hodině zkoušel, zdali by to už náhodou „nešlo“, jsem to vzdala.

Naprosto nedokážu pochopit, proč s tím ti chlapi otravují, i KDYŽ to už nefunguje?

Na druhou stranu mě kvalitní muž ve smyslu parťák i partner, opora, motivátor , spolupracovník, nejlepší přítel a rádce, který bude stejné brát ode mě, strašně chybí! Vlastně celý život mi chybí parťák, a většinou jsem skončila s koulí na noze.

Spousta lidí žije dneska Single, ale mám za to, že jsou spíš mladší než 40. Dívala jsem se i na inzeráty na seznamkách, tam jsem s překvapením zjistila, že muži – mí vrstevníci – ponejvíce hledají „kamarádky“ na lyže, hory, dobré jídlo, pití, hlavně hezké chvíle, mazlení, dobrý vztah k sexu atd... Žádná atraktivní činnost, na kterou je potřeba blízká osoba.. Zcela neuctivě mě u toho kolikrát napadlo, proč si ti mužští myslí, že ve 40-ti a více se po nich chce hlavně sex??? Kolikrát mě to přišlo stejný trapas, jako kdybych očekávala, že mě rodový princ ve 40-ti bude chtít na založení chovu.

Napadlo mě i dát si inzerát „hledám muže partnera přednostně na kooperaci, ne na kopulaci“ , ale pak jsem ho na základě svého bystrého úsudku nepodala :-), protože ty davy zájemců bych asi nezvládla, hihi, kde se sakra připojují smajlíci??

Co myslíte?? Jsem asexuálka nebo jsem spíš zhnusena muži ? Lesba nejsem určitě, pro jistotu jsem to zkusila a nic mě to neříkalo, spíš otravovalo. Za tip děkuju :-)

Jsem moc ráda, že jsem zavítala na tyto stránky, je to jako by by mě něco sundalo klapky z očí a je úplně jedno, zdali je to tak opravdu, nebo si to moje duše účelově přebrala. Svůj předešlý život a některé situace vidím v jiných souvislostech. To už se mi tedy stává delší dobu a asexualita doplňuje kus mojí skládačky.
Budu moc ráda, pokud tady najdu lidi, se kterými si bude možno popovídat a dozvědět se vzájemně spoustu věcí 
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Han-diskusni-forum-ule - 31. 07. 2011, 11:43:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex