Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na čem u něj jsem?
#1
Dobrý den všem,
hned na úvod musím napsat, že jsem hetero a sex a vše okolo mám ráda. Problém je v tom, že jsem zřejmě začala chodit s klukem, který je opačného rozpoložení. Nejprve jsme byli jen kamarádi a po několika měsících a jedné společné noci v posteli, kdy neproběhlo nic víc než líbání, jsme se dali dohromady. Skoro každý den spolu spíme v posteli, ale k sexu jako takovému zatím nedošlo ani po dvou týdnech. Jen mě rád hladí a líbá a drží mě. Jednou se mi řekl, že mu sex připadá jako ztráta času a že když ho hladím já, tak to s ním nic nedělá. Fyzicky přitom vzrušený je a také občas není jen něžný a tulivý, ale dokáže mě tzv. pořádně chytit a vášnivě líbat. Nevím zda je tedy asexuál, nebo jen se bojí něco projevit. Mám ho moc ráda a nerada bych mu nějak ublížila svým postojem k sexu, nechci ho k ničemu nutit, přemlouvat ho či s ním manipulovat. Jednou mi taky řekl, že si myslí, že líbá "na hovno". A já se ho ptala proč si to myslí. Vypadlo z něj, že mu žádná holka neřekla opak. Můžete mi prosím poradit, kde by mohl být zakopaný pes.
Odpovědět
#2
(06. 08. 2011, 15:00:13)ilovepeople Napsal(a): Jednou se mi řekl, že mu sex připadá jako ztráta času a že když ho hladím já, tak to s ním nic nedělá. Fyzicky přitom vzrušený je a také občas není jen něžný a tulivý, ale dokáže mě tzv. pořádně chytit a vášnivě líbat. Nevím zda je tedy asexuál, nebo jen se bojí něco projevit. Mám ho moc ráda a nerada bych mu nějak ublížila svým postojem k sexu, nechci ho k ničemu nutit, přemlouvat ho či s ním manipulovat. Jednou mi taky řekl, že si myslí, že líbá "na hovno". A já se ho ptala proč si to myslí. Vypadlo z něj, že mu žádná holka neřekla opak. Můžete mi prosím poradit, kde by mohl být zakopaný pes.
Ta prvni veta by se na prvni pohled mohla zdat jasna: asexual. Ale vzhledem k tomu dalsimu to tak uplne nevypada. Je dost dobre mozne, ze nema moc sebevedomi (alespon pokud jde o intimni vztah se zenami), mozna proto, ze neni moc zkuseny, mozna proste jen tak... Zkousela jsi byt nejak "aktivni"? Urcite netlacit, ale proste "neco" zkusit. A uvidis, jak bude reagovat. Jak to tak popisujes, tak muze by taky proste jen nesmely. Krome toho, dva tydny v jedne posteli podle me nejsou zase tak dlouho. Sice to nebyva obvykle, ale nekteri lide potrebuji casu trochu vic.
No a nakonec by vubec nebylo od veci, kdybys mu polozila jednoduchou, zcela primou otazku (na niz odpoved ale asi tak jednoducha nebude) - jestli je asexual.
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Chtělo by to více upřesnit. Jeho věk, jeho partnerská minulost, zda je panic, stydlivost atd.
Jelikož píšeš, že je vzrušivý, viděl bych to na vymlouvací taktiku. Může v tom být obava z jeho výbavy ohledně velikosti, tvaru, předčasné ejakulace, zúžení předkožky znemožňující akt, náboženský důvody, sázka atd.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Tak pro upřesnění: Je mu 24,mě 29, panic není, má za sebou i dlouhodobý vztah, ale docela se zklamal. Co se týče jeho povahy je introvert a nerad probírá osobní věci, než jsme se o nich začali bavit, trvalo to víc jak půl roku. Já na něj opravdu nijak netlačím, nechala jsem ho aby mě políbil první a respektuji jeho postoj.Jen mě mrzí, že když ho hladím já tak podle něj to sním nic nedělá. Ale to asi není u "normální" sexuální bytosti žádné překvapení.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex