Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#10
milý Arthure, díky za moudrá slova a že jsi se neohlídal :-) musím si to ještě víckrát přečíst.
ahoj Nunvice, už jsem ti napsala i na vzkazovník a dík za připojení do přátel :-)
tvůj příběh je taky docela smutný a asi bude hůř.

co jsem objevila tyhle stránky, tak strašně přemýšlím v trošku jiné rovině a musím si to srovnat v hlavě. navíc co psal Arthur. ptáš se, jak jsem to měla v manželství, resp asi myslíš ve vztazích:

jak došlo na společné bydlení, tak to v nějakém časovém horizontu šlo do háje. ha, teďka možná na něco přijdu! - jak chlap zlenivěl a byl to jenom s-s-s (servis, sex, servilita), a hlavně žádné společné tvůrčí aktivity (tím nemyslím zrovna kolo - lyže) či na hraně společný boj o přežití (ber s nadsázkou), tak mě to/sex začalo strašně obtěžovat tělesně a hlavně psychicky.

nedávno jsem psala svému kamarádovi/spolužákovi, který žije v cizině, zdali by tam pro mě neměl nějakého kvalitního chlapa, co by chtěl od partnerky víc než 3 S a on mi napsal, že pár takových známých má, ale každý z nich už má svého PŘÍTELE :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Han-diskusni-forum-ule - 02. 08. 2011, 15:59:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex