Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#11
Taky mě sem navedl článek v Respektu, zjevně to bylo dobře zvolené téma :) A tvůj text mě donutil přemýšlet o nějaké definici asexuality... až jsem si nakonec řekla, že vlastně není potřeba. Pokud máš pocit, že ve vztahu sex nepotřebuješ, je to zkrátka tvoje vnitřní rozhodnutí a je asi jedno, jakým slovem to člověk označí nebo popíše.

Teď už jen zůstává ten problém, jak si najít partnera, který by byl podobně nastavený – jenže ten trápí i lidi, kteří žádnou menšinovou sexuální orientaci nemají. Sama jsem mnohokrát sledovala, jak kamarádky zoufale surfují po seznamkách, scházejí se se zoufalci všeho druhu a postupně ztrácejí naději a upadají do depresí, právě proto, že nechtějí kouli u nohy, ale rovnocenného partnera, přítele, oporu a inspiraci pro život (a v jejich případě ještě taky ten sex...). A tak často zůstávají samy, a protože o sex bez lásky nestojí, jsou na tom nakonec fakticky stejně jako já.

Trochu jsi mě ale vyděsila. Myslela jsem si, že třeba někdy kolem té čtyřicítky nebo padesátky už se nebudu muset vůči okolí tak jasně vymezovat, protože to už si lidé váží jiných věcí než sexuální zdatnosti a schopnosti reprodukce. Zdá se, že to je poněkud naivní představa... Ach jo.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 02. 08. 2011, 17:34:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex