Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#12
AlineDaryen:
----Trochu jsi mě ale vyděsila. Myslela jsem si, že třeba někdy kolem té čtyřicítky nebo padesátky už se nebudu muset vůči okolí tak jasně vymezovat, protože to už si lidé váží jiných věcí než sexuální zdatnosti a schopnosti reprodukce. Zdá se, že to je poněkud naivní představa... Ach jo.------

Myslím, že bude ještě hůř. O "to" bude stále větší zájem, ale "zadarmo", tím myslím bez partnerské i psychické investice, bez sdílení. Tohle vlastně není povídání o asexualitě, to je genderových vztazích naší doby. Ve svém prvním příspěvku sem jsem otevřeně napsala, že nevím, zda jsem asexuálka nebo jsem "40-cítka" zhnusená z mužů, jak se zdá, začíná se to rýsovat :-)

Kolik ti je, AlineDaryen?
Podobné věci, byť ne do detailu :-) rozebírám i se svojí dcerou (vztahy, jen zájem o sex, zábavu atd..), je to stejné, leč musím říct, že dcera mojí a svojí situaci pojmenovala poměrně trefně, když mi řekla "ale tobě teče víc do bot" :-) Ve smyslu chybějícícho partnera.

je to tedy problém sexuální orientace nebo pojmu a naplnění partnerství?
už je mi zřejmé, čtyřicítce jedný...., proč krásná BB kdysi ve 40 odešla z plátna a šla se starat o zvířata.

a teď ještě jednu hlášku asexuálně mimo mísu, nedávno jsem si přečetla Tao sexu od Benjamina Kurase, je to chlap, tak to není o (souvisejících) vztazích, ale o tom sexu, ale zajímavé: "Většina českých mužů si vytvořila mýtus, že jsou prvotřídní milovníci. Postavili jej nejspíš na historických faktech, že Casanova zemřel v Duchcově a Don Giovanni měl premiéru v Praze. České ženy je v tomto mýtu utvrzují, protože si myslí, že jim nic jiného nezbývá. Lepší jakýkoli chlap než žádný, říkají si. Tím jim (si??) odebírají důvod, proč usilovat o něco lepšího".
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Han-diskusni-forum-ule - 02. 08. 2011, 19:28:32

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex