Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#18
(03. 08. 2011, 22:04:48)Hanule Napsal(a): ahoj AlineDaryen, už druhý den přemýšlím, co odpovědět. zvláště že na konci máš "co myslíš?". páchám teď docela velký osobní projekt a mí přátelé mě podporují, ale když o tom tak přemýšlím, tak v tomto případě jsou ti přátelé povětšinou ženský...mnohokrát jsem si myslela, že s nějakým mužem jsme sqělí "kamarádi", probírali jsme kdeco na dřeň a byli si blízcí a pak se to zvrtlo. najednou měl ten muž pocit, že už jsme tak prima kamarádi, že můžeme postoupit dál, k sexu, ale já to tak neměla. a tak to zaniklo. časový horizont jsou maximálně 3 roky. přátelství, aniž ho definujeme, je tady hodně krátký, myslím. čím víc to bylo z mého úhlu pohledu hluboký, tím víc je to s novou i sexuální "partnerkou" kamaráda rychlejší. pak jsi persona non grata, co myslíš ty?

Že se do toho vkládám......napsala jsi to úplně přesně, Hanule. Také mám zkušenost, že čistě kamarádský vztah muže a ženy není možný, snad jen když je dotyčný pán gay....ale tam, kde má muž cítění heterosexuální, přitahují jej obecně ženy a vůbec to nemusí být jen v té ryzí rovině touhy po sexu s dotyčnou, tak tam si vždy živí jakousi skrytou naději, když se mu dotyčná jen trochu líbí, ať již si to přizná či ne. Ten sexuální podtext tam prostě vždy je. A když se to nevyvíjí nějak dále, po čase ztrácí zájem....
Myslím si, že ženy by byly obecně schopny udržet kamarádštější vztah, ovšem, když nám pán přijde atraktivní, jednáme úplně stejně, přiznejme si to....;)
Jinak, Aline, popisuješ zde hezky jednu verzi asexuality....já se ale obávám, že velká většina asexuálů nebo hyposexuálů jsou heteroromantici, přitahuje je opačné pohlaví úplně stejně jako heterosexuály jen s tím rozdílem, že nestojí o sex anebo jsou schopni akceptovat minimum sexu....pak takový člověk nemůže žít se stejným pohlavím, i když zrovna nemusí sex, protože dejme tomu takové objetí od muže, když je ženou, vnímá úplně jinak, než od ženy....je to prostě zakódováno od přírody v mozku a myslím, že Hanule bude souhlasit s tím, co chci říci....já bych se třeba nedokázala mazlit se ženou....nic by mi to neříkalo...
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Ne-diskusni-forum-la - 03. 08. 2011, 23:13:54

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex