Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerovat neveru- ano ci ne?
#3
(30. 10. 2011, 12:35:25)hruska Napsal(a): Kdyz jsem mu to napul ze srandy navrhla, tak rekl, ze v zadnym pripade, ze to by pak znamenalo, ze ja bych si taky mohla nekoho najit a to on by neprezil.

Sakra, to tě po těch letech asi moc dobře nezná... Kdyby se ti podařilo vysvětlit mu, v čem spočívá asexualita, těžko by se bál, že si "taky někoho najdeš". Takže nějaká ta upřímná rozmluva by asi byla na místě.

Vlastní zkušenost nemám, ale vždycky mi připadalo zvláštní, proč lidi tolik vyvádějí kvůli nevěře, ve které šlo jen o sex... Pak jsem konečně pochopila, že pro sexuály to důležité je, ale pořád nevidím důvod, proč by to mělo rozrušovat asexuála. Kdybych neuměla vařit, taky bych asi neplakala, že manžel chodí do restaurace :-) Ale samozřejmě je tam pak riziko citové nevěry a taky riziko toho, že najde nějakou, která mu dá sex i partnerství, a dá jí přednost...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tolerovat neveru- ano ci ne? - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 01. 11. 2011, 15:58:49
RE: Tolerovat neveru- ano ci ne? - od MadRat - 02. 11. 2011, 13:06:29

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Abro. Ano? Anna-diskusni-forum-Beth 2 7053 02. 07. 2018, 19:51:44
Poslední příspěvek: Anna-diskusni-forum-Beth
  Ano? Any-diskusni-forum-len 12 27905 03. 01. 2011, 22:10:22
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Asexuál. Áno alebo nie? EricD-diskusni-forum-raven 6 15591 13. 06. 2010, 13:46:33
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex