Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel asexuál?
#10
Ahoj,
mam pro tebe dobrou a spatnou zpravu. Ta dobra je, ze jsem na tom skoro stejne jako Tvuj pritel, takze Ti muzu rict, jak to citim ja ze sve strany. Ta spatna zprava je, ze ani ja jsem zatim nenasel reseni... :-(

Takze. Jsem na to vicemene stejne, akorat u me to "dobre" obdobi trva tak cca pul roku a pri tom zbyvajicim obdobi jsem schopen (a ochoten) parkrat do mesice sex zvladnout. Jina vec je, ze to je stejne pro beznou sexualni slecnu malo, ale to je fuk...

Cim to je, to nevim. Ja si to vykladam tak, ze muj normalni stav je ten, ze o sex moc nejevim zajem, ale sem tam OK. Zatimco tech prvnich X mesicu je nenormalni stav (pro me), kdy jsem nejvic zamilovan, poblouznen hormonama a ty me bicuji k nevidanemu sexualnimu apetitu. :) U Tveho pritele je to asi o kus horsi, kdy dobre obdobi trva kratsi dobu a v normalnim obdobi sex vubec nepotrebuje. :-( Nicmene never, ze je mu to jedno. Nejspis je to tak, ze se tim sam trapi a nechape, proc proste nema chut na sex. To i ukazuje, proc sel k psychiatrovi. Rozhodne si to neber osobne, ten problem je v nem, rozhodne to neni tim, ze by ses mu nelibila nebo tak neco. Vim, ze je to tezke, pro zeny asi obzvlast, ale zkus to vzit ciste rozumove.

Otazka je, jak mu pomoci. Podle me nejaka "nasilna" cesta k nicemu nepovede (vlastni zkusenost). To, ze uz bere antidepresiva je pouze spatne, protoze ty maji mimo jine negativni vliv na libido i sex. funkcnost, takze tim se to podle me jen zhorsi.... Nevim, zda by pomohlo nejake pojidani hormonu na zvyseni libida, ale to jsem nikdy nezkousel.

Takze, jak je to u me. Nejhorsi bylo, kdyz treba pritelkyne sla brzo do postele a cekala, ze pujdu za ni. Takove to nevyrcene "cekam na tebe". Ja jsem vzdycky radeji cumel na sebepitomnejsi film. Samozrejme, ze druhy den jsem to dostal sezrat.... Ale pro me bylo lepsi se vymlouvat, ze jsem chtel dokoukat ten "desne zajimavy" film, nez ji rikat, ze nemam chut na sex. Tudiz tohle nedoporucuju. Mel by vedet, ze si muze jit s Tebou lehnout do postele, aniz by musel plnit povinnosti. Dalsi vec. Kdyz uz se treba k necemu odhodla a pak to nedotahne, tak ber, co bylo a netlac ho dal. U me to bylo tak, ze jsem se treba pritulil a dal jsem ji pusu na dobrou noc. Jenze jakmile jsme se zacali libat, tak ona ozila a uz chtela sex. Dusledek - pak uz jsem se radsi ani netulil, abych nezadal sebemensi naznak k tomu, ze by snad neco mohlo byt. Vim, ze je to krute, je to neco jako predehra bez hry, ale myslim, ze opet plati lepsi neco nez nic. Na me relativne fungovalo, kdyz se na me pritelkyne obcas "vrhla" a sfoukli jsme to rychle. Vim, ze to zejmena pro zeny neni nic moc, ale ja jsem to bral tak, ze chvilku se to da prezit a kdyz to nezabere vic jak par minut. Samozrejme, ze pro ni to bylo asi tezky, ze si moc neuzila. Cely problem je, ze to plati u me a u Tveho pritele to muze byt jinak. Meli byste si o tom co nejotevreneji promluvit.

Jinak souhlas s Mysickou, ze nejhorsi je ta povinnost. Parkrat jsem se k sexu nechal dotlacit a pak to dopadlo tragicky, kdyz jsem pri tom myslel treba na to, co musim udelat zitra v praci atd. Nemusim moc zduraznovat, ze u zen tohle mozna pri sexu teoreticky jde, ale u chlapu je to vazne prusvih.....

Kdyz to shrnu, tak netlac na pilu, musis mit strasnou trpelivost a nikde nemas jistotu, ze to k necemu povede. U Tveho pritele to dokonce vypada, ze kdyz ho nechas byt, tak on sex nebude chtit vubec a budete uplne bez sexu. U me byla aspon vyhoda, ze jsem treba 2x do mesice mel chut. Popravde, dost Te obdivuju, ze jsi to uz rok a pul vydrzela. Pro bezneho sexuala to musi byt hrozne tezke. Nechci malovat certa na zed, ale rozmysli si, zda jsi ochotna tohle dlouhodobe vydrzet. Pokud si odpovis, ze ne, tak to neprotahuj. U nas to taky dopadlo, jak muselo. Muze se stat zazrak, ze se treba zmeni, ale moc bych na to nesazel.

Takze tak. Koukam jsem se nejak rozepsal. Pokud by Te jeste neco konkretne zajimalo, tak se ptej.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Můj přítel asexuál? - od ave-diskusni-forum-rys - 20. 12. 2011, 18:32:08
RE: Můj přítel asexuál? - od mušelín - 21. 12. 2011, 10:52:54
RE: Můj přítel asexuál? - od b-diskusni-forum-uk - 21. 12. 2011, 14:48:34

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1639 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8417 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11730 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47898 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18935 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex