Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro sexuology a podobně
#8
(14. 04. 2012, 09:33:06)Katrina Napsal(a): Možná by neškodila trocha kontextu: holka, co napsala původní text, je sexuoložka (nebo ještě studentka, ale každopádně to je její obor), zároveň je asexuálka a zabývá se studiem asexuálů, a to dost intenzivně. S tím, co napsala zcela souhlasím, asexuálové jsou mimo jiné lidé, které sexuálně nepřitahují jiní lidé - to ale neznamená, že nemůžou mít sex a že je to dokonce nemůže bavit. S nějakými "zaručeně odbornými a objektivními studiemi" to nemá co dělat a ten článek je z jejích osobních stránek, nikoliv z nějakého bulváru.

asexuálové jsou mimo jiné lidé, které sexuálně nepřitahují jiní lidé - to ale neznamená, že nemůžou mít sex a že je to dokonce nemůže bavit

Takovou perlu bych neslepil ani za peníze... Jak to děláte ? Já prostě nevím... Zmaten

holka, co napsala původní text, je sexuoložka = takže ví přesně o co jde a nemůže se mýlit... teď bych měl možná srazit podpatky a zasalutovat Podrážděný

(nebo ještě studentka, ale každopádně to je její obor) = aha... takže... tak je to... no, tenhle typ argumentace má větší výpovědní hodnotu než si myslíte...

zároveň je asexuálka = takže dotyčná je "zcela objektivní" v hodnocení něčeho co se jí osobně týká

zabývá se studiem asexuálů, a to dost intenzivně = Vysmátý

S tím, co napsala zcela souhlasím = Tak to je taky direkt... Nejméně dva lidé na této planetě si to myslí, což je vůči jednomu oponentovi názorová přesila a proto já a kamarádka máme pravdu !

( Následující výrok typu contradictio in adjecto už jsem ocenil výše. )

S nějakými "zaručeně odbornými a objektivními studiemi" to nemá co dělat = proč teda odvolávka na to, že ona slečna je (skoro)sexuoložka ?

ten článek je z jejích osobních stránek, nikoliv z nějakého bulváru = můžete mi obsahově, nebo co do informační úrovně pomoci pochopit rozdíl mezi bulvárem a osobními blogy ? Který z těchto zdrojů je méně seriózní ?
A až ta slečna ( možná jednou ) dostuduje, lze s jistotou tvrdit, že nenapíše ve své práci žádnou ptákovinu ?

Berte mě prosím jako hlupáčka, který jen nechápe leccos z toho v čem Vy a jedna holka máte naprosto jasno.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pro sexuology a podobně - od Mor-diskusni-forum-avan - 14. 04. 2012, 20:11:45

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex