Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stupeň upozornění
#7
(29. 08. 2013, 14:06:31)adevr Napsal(a):
(29. 08. 2013, 13:03:29)Charlie Napsal(a): Ja si ten stupeň upozornenia ináč stále kontrolujem, lebo sa občas bojím, že tam budem mať nalepených pár % O.o
No, člověk by měl zůstat svůj, a nehledět na to že ho někdo cizí špatně ohodnotí.
Váhu to může mít jen od lidí kterých si vážíš.
Lézt falešně do zadku kdejakému nickovi , jen proto že ho olajkovalo víc lidí než tebe, není úplně charakterní.
Jasně, tady je to jen uzavřená komunita, kde je většina lidí anonymně, ale pokud jsem zvyklý jednat zpříma i v běžném života běhu, není možné abych hleděl na čísi procenta zde.
Ale je to jen můj názor.. každý ať se řídí podle svého.

Nehovorím zas, že sa pretvarujem alebo sa snažím robiť skvelým len preto, aby mi admin nedal upozornenia... Len občas mám pocit, že robím trošku šialené veci tu a že by to mohlo náhodou niekomu vadiť.
V reálnom živote žiadne stupne upozornenia pre mňa neplatia. Vačšinou mi je aj tak všetko jedno.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Příspěvků v tématu
stupeň upozornění - od kirma-diskusni-forum-kX6on - 29. 08. 2013, 05:23:05
RE: stupeň upozornění - od Ci-diskusni-forum-vic - 29. 08. 2013, 09:04:48
RE: stupeň upozornění - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 08. 2013, 14:06:31
RE: stupeň upozornění - od Cha-diskusni-forum-rlie - 29. 08. 2013, 14:12:27
RE: stupeň upozornění - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 08. 2013, 14:27:30
RE: stupeň upozornění - od ad-diskusni-forum-evr - 29. 08. 2013, 15:07:03

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex