Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálem díky zkušenostem
#27
(09. 01. 2014, 22:05:16)Charlie Napsal(a): Krásne, nádherné, úžasne poeticko-neviemaké predstavenie, veľmi sa mi to páči (teda páči ako páči, nepáči ale páči, rozumieme si). Vitaj medzi nami, možno by si bola prekvapená, ale možno aj v tvojom okolí sa ktosi nájde... teda, ja som pesimista, lebo ja som si nenašiel ešte nikoho, tak ja neviem, ono to je tak, že spriaznené duše sú na druhom konci sveta.

Oh děkuji Charlie ano možné to je,jenže nevím jak to,že to ten někdo má stejně,zjistit..Víš už nechci mít príma vztah který skončí v okamžiku kdy on nebude chápat proč to nechci...Nevím jestli mám před každým začátkem vztahu zavádět řeč na sex a říct to rovnou a riskovat tak že ho ztratím hned,nebo čekat ty měsíce a ztratit ho až pak.Mám takový pocit že je to vůči nim snad podvod...a to není dobře.
Víš jsem takovej samorost a když někdo nechce,tak prosím.Rozhodně nepotřebuju partnera pro zaplnění samoty nebo tak....
Spíš mi chybí okamžiky bloudění po městě,chvíle kdy si spolu dva jen tak povídají nebo něco sdílejí.Mám za sebou i "vztah" kdy on byl už starý a vyprávěl mi své zážitky a zkušenosti.Bloudili jsme výstavami,chodili do muzeí nebo poslouchali hudbu.S nikým dnešní doby bych něco takového nemohla zažít.Byl osamělý kvůli svému věku a já kvůli svému "postižení". Nemuseli jsme spolu spát pro to,aby nám spolu bylo fajn. Naši věděli že jsem v bezpečí a potíž nebyla prostě nikde.Jenže pak si ho vzala rodina na péči k sobě a já zas neměla nikoho.Tohle můžu zažívat s člověkem neomezeného věku pohlaví nebo barvy pleti...jenže nevím,jak tomu někomu říct,že chci jen " mentální virtuál " a spíš psychickou lásku.Přitom si myslím,že dnes by to ve skutečnosti potřebovali lidi víc než pustý sex bez citů...

(11. 01. 2014, 20:43:47)lilina Napsal(a): ..mne zajímá, proč v příspěvku vypráví o jiné..proč ne přímo o sobě. Napsané je to stylově, ale pokud jsem došla až k bodu, kdy si to přiznám sama sobě, není důvod to skrývat před ostatními.
Chápu ženy, které jsou ve vleku partnera tyrana kvůli dětem...
Ale proč to nechala zatím tak daleko ona...

Proč? protože to pochopitelně je o mě ale nechtělo se mi to psát nudnou formou NO TAKŽE JÁ JSEM ZAŽÍVALA TO A TO.
Vše co dělá moje okolí a dav mě nudí.Jsem jiná proto potřebuji jiný přístup.Kdybych se za to styděla,asi bych to sem vůbec nepsala že...
Já jsem nic daleko zajít nenechala,svou vinu na tom mají muži se svou neschopností přijmout taky jiný vztah než tělesný.
Nebo pokud máš pocit že i lékaři mají pravdu když se mnou nic nedělají a neřeší mé potíže tak asi ano,pak je vše asi jen moje chyba.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od kim-diskusni-forum-bra - 12. 01. 2014, 12:50:15
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od beryze - 13. 01. 2014, 21:04:53
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od Jakub - 11. 01. 2014, 20:37:29
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od kremik-telovy - 27. 01. 2014, 08:31:13
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od kremik-telovy - 29. 01. 2014, 10:46:49
RE: Asexuálem díky zkušenostem - od sk8 - 23. 03. 2014, 18:24:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Díky! are-diskusni-forum-thes 9 20639 23. 07. 2011, 18:19:32
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  díky za to :-) Kayreen 2 9079 20. 05. 2011, 14:22:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 24021 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex