Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Představení aneb deníčková vylejvárna
#11
(24. 06. 2014, 19:44:19)Kassiopeia Napsal(a):
(24. 06. 2014, 19:24:46)adevr Napsal(a): To Kassiopeia
Není skutečně za co.
Jeden by řekl že jsi jak jehňátko co poprvé vypustili na louku a ono neví co dělat , je šťasTné ale má i velký strach tak kolem sebe kope, hlavně buší do toho co nezná , ale ví podvědomě že by to zkusilo.
Jiný by řekl že jsi člověk s bohatým vnitřním životem, utříděným názorem, s inteligencí... ale bez konfrontací a styku s lidmi které by to celé vybrousili.
Já jsem však poznal že jsi PREZIDENT MILOŠ ZEMAN.
Tak tedy vítej...

Já jsem spíše ten intelektuál s bohatým vnitřním životem. Jsem náročná na lidi kolem sebe, zvlášť na milostné vztahy. A než bych si "pustila k tělu" nějakého blbce, tak je lepší být sama.
To jsem se jako zmýlil? Fakt nejsi MILOŠ ZEMAN? Ach jo....
No, co už...
Ale s tím blbcem po boku máš každopádně pravdu, ale počítej s hromadou dalších blbců, jež ti nějak zasáhnou do života, co budou cítit potřebu tvoji volbu komentovat, dát tě do škatulky, a tvému životu formu jejich měřítka normálnosti :)
A i ze strachu z nich, mnoho asexuálů zkusilo nějaký vztah...
Nikomu bych tedy tuhle zkušenost nevyčítal.
Víš? :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím - představení Mir-diskusni-forum-kaS 3 8185 23. 10. 2016, 01:45:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Představení Arnold-diskusni-forum- Layne 6 12039 19. 09. 2016, 16:03:13
Poslední příspěvek: Arnold-diskusni-forum- Layne
  Moje představení Evulína 9 20949 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8589 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12201 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex