Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Představení aneb deníčková vylejvárna
#20
Ona uz je Kassiopeia odregistrovana? Ze zmizela ona i jeji prispevky... nicmene z toho, co tu zustalo v citacich (kompletni original jsem nestihla), asi zadna skoda. Zajimave mi prijde to jeji hodnoceni, ze to tu je samy zoufalec. Uz se "tesim", az se sem vrati pod novym nickem, tomu rikam zoufalstvi zase ja. Zvlast s tim "Já nemám zájem diskutovat, prostě si stojím za svým a je mi úplně jedno, co si o mě kdo myslí." Vedle toho "Já jsem spíše ten intelektuál s bohatým vnitřním životem." to pusobi dost zajimave.
To zkusim nekdy nadhodit svym kamaradum sexualum - ze pokud se jim nezveda zaludek z toho, ze by se meli vyspat s osobou toho pohlavi, se kterym jinak nespi, tak vlastne nejsou te sexualni orientace, kterou se prezentuji, ale prinejmensim bisexualove :-)
Podle me opravdu neni od veci, kdyz si clovek, ktery si mysli, ze je asexual, sex zkusi. Samozrejme by se do toho nemel ale vylozene nutit. A taky brat v potaz to, co od toho ceka (zejmena citove) ten druhy. Takovy ten obvykly argument sexualu a la "jak muzes vedet, ze se ti sex nelibi, kdyz jsi ho nezkusil?" totiz ma v nekterych pripadech sve ratio. Asi opravdu nema smysl to zkouset, pokud se z toho cloveku vazne zveda kufr. Ale pokud je to rekneme "jen" lhostejnost, mirna nechut atp., tak proc by ne, cloveku to IMHO dost da. Uz proto, ze pak clovek opravdu muze prijit na to, ze asexual neni (i kdyz to pravdepodobne nebude v tolika pripadech, jak si o asexualech mysli nekteri sexualove). Nebo naopak utvrdi v tom, ze je. A nemusi se pak trapit otazkou "a co kdyz ne, co kdyz je za tim neco jineho?". Ostatne i na tomto foru vim o takovych lidech, kteri se zkratka "zmylili" a zjistili, ze jsou ve skutecnosti sexualove (ze byli proste jen hodne nesmeli atp.). Takze odsuzovat nekoho za to, ze je otevreny novym moznostem a zkusenostem? A vlastni zatvrzelost v nazorech a postojich prezentovat jako klad? OMG, fakt intelektualni pristup...
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím - představení Mir-diskusni-forum-kaS 3 8197 23. 10. 2016, 01:45:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Představení Arnold-diskusni-forum- Layne 6 12077 19. 09. 2016, 16:03:13
Poslední příspěvek: Arnold-diskusni-forum- Layne
  Moje představení Evulína 9 21017 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8610 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12243 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex