Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanská biblia a asexualita
#10
(16. 09. 2014, 00:18:49)houba Napsal(a): Ne, že bych o něm až tak moc věděl, ale zkrátka nepoznal jsem ani jednoho satanistu, který by neinklinoval ke zlu a pocitu moci a vlastní výlučnosti. Taky ideologie, jejíž hlavní myšlenou je být proti jiné ideologii se mi prostě nelíbí.
Jakkoliv se může na první pohled zdát dobré věnovat se požitkům a všelijakým radostem, tak myslím, že přece jenom je v tom určité nebezpečí. Může to vést ke vzniku chování "po nás potopa", ztrátě empatie, ztrátě schopnosti sebekontroly apod.
Ideologie je jedna věc, jak si ji kdo přizpůsobí, co si kdo z ní vybere, je něco jiného.

Kdysi před léty jsem satanášskou bibli četla a co si tak pamatuju, tak se mi nezdálo, že by nabádala ke zlu, k lhostejnému chování apod. V podstatě tvrdí, že Bůh je výtvorem člověka a nemá smysl se modlit a řídit se nějakými biblickými bláboly, že člověk si musí přiznat, že za všechen hnus na světe si může jen on sám, musí přijmout odpovědnost za své chování, atd...prostě se musí osvobodit a být sám sebou.

Možná v ní zkusím zalistovat znovu, jestli mě má paměť neklame. LOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Satanská biblia a asexualita - od -diskusni-forum- - 16. 09. 2014, 10:56:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex