Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Irsko schválilo sňatky homosexuálů
#10
(02. 06. 2015, 22:20:41)Maghical123 Napsal(a): Hic iacet, to by asi bylo na diskusi, zda v Irsku byly hroznější věci, než byly (třeba koncentrační tábory, přímé zasažení válkou) v jiných státech.
To jsem prece nehodnotila, jestli se nekde delo neco horsiho nebo ne. Ostatne zrovna tohle je neporovnatelne, jadra tech desivych veci prameni nekde jinde. Jde mi ciste o to, ze otazka manzelstvi osob stejneho pohlavi se nelibi primarne cirkvi, potazmo vericim, kteri se odvolavaji na jakousi vyssi moralku spojenou se svou virou a vlastne s dlouhodobou historii vlastni zeme atd. A paklize se dostane na svetlo sveta, ze ta krestanska historie ma co do moralky take nemale sramy (at uz jde o to z toho zminovaneho filmu, nebo skandaly pedofilnich knezi), tak je ten argument s historii a moralkou dost oslaben a tudiz se lepe hlasuje pro neco, proti cemu se tato moralka vymezuje. To je asi vse, co jsem chtela rict.
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Irsko schválilo sňatky homosexuálů - od hic -diskusni-forum-iacet - 02. 06. 2015, 23:14:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex