Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Ahoj,
říkala jsem si, že bych se taky měla představit, když už tady jsem : )
Jsem 29 letá asexuálka z Prahy. Trvalo mi dlouho si to přiznat, ale čím víc o asexualitě vím, tím víc chápu, že nejsem "rozbitá" nebo divná, a vlastně se mi dost ulevilo, že existuje víc lidí jako já.

Vyrůstala jsem na malém městě v hodně konzervativní rodině, takže jsem v pubertě nevěděla skoro nic o homosexualitě, natož abych věděla, že existují asexuálové. Pochopila jsem, že homosexuální nejsem (nepřitahoval mě nikdo, ale homosexuální jsem se nevnímala díky tomu, že jsem měla srovnání s pár kamarádkami, co homosexuální byly - a heterosexualita byla jediná jiná možnost, kterou jsem znala) a tak jsem se snažila "zapadnout".
To mi přineslo spoustu zklamání a neúspěšných vztahů s frustrovanými partnery, kteří mě přesvědčovali, že chyba je ve mně a ač jsem se snažila jim dát to, co chtěli, pro mě to končilo větším a větším zklamáním. Později jsem si myslela, že moje nechuť k sexu je prostě zabalená frustrace z těch neúspěšných vztahů, ale i když jsem se s minulostí vypořádala, chuť na sex se prostě zázračně neobjevila. A protože už asi pět let jsem bez sexu, nikdo mě nepřitahuje a nic mi nechybí, nezbylo mi než si to přiznat. Jsem asexuální.

Teď už vím, že jít do vztahu se sexuálem byl nesmysl a znovu bych to neudělala.
Párkrát jsem se v životě zamilovala (většinou po tom, co jsem znala danou osobu několik měsíců - stalo se mi to u ženy i u muže a pokaždé to pro mě bylo dost překvapení), vnímala jsem ten vztah velmi intenzivně, ale nikdy v tom pro mě nebyla chuť na sex.

A proto jsem vlastně tady. Nechci zůstat sama a ráda bych našla někoho, kdo je na tom stejně. Ať už jako přátele na pokec, nebo (pokud se stane za pár měsíců zázrak : D) jako partnera.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ahoj - od Kočko-diskusni-forum-milka - 11. 04. 2016, 10:29:03
RE: Ahoj - od maš-diskusni-forum-inka - 11. 04. 2016, 11:44:34
RE: Ahoj - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 11. 04. 2016, 12:16:42
RE: Ahoj - od maš-diskusni-forum-inka - 11. 04. 2016, 23:21:02
RE: Ahoj - od Ilm-diskusni-forum-atar - 11. 04. 2016, 20:15:41
RE: Ahoj - od Magr-diskusni-forum-amal - 12. 04. 2016, 23:45:07
RE: Ahoj - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 13. 04. 2016, 07:33:15
RE: Ahoj - od Magr-diskusni-forum-amal - 13. 04. 2016, 08:10:06
RE: Ahoj - od Magr-diskusni-forum-amal - 16. 04. 2016, 03:20:58

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 9010 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex