Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvěřina píše o asexualitě
#15
(08. 05. 2016, 16:45:39)primula Napsal(a): nemam problém si rozšíri obzory.
mám problém ak niekto napíše článok o asexualite a asi ani nikdy žiadneho asexuála nestretol.

V tomto ohledu souhlasím, mě ale článek tolik nešlo.
Možná ale pan Zvěřina už jen kvůli své profesi nějakého asexuála potkal, jen se to celé rozhodl vnímat jinak.
Což je právě to, na co jsem narážel, když mi vadí že někteří si dají modernější a kmenovou nálepku asexuál, jen aby si nepřiznali faktický problém, a pak se rozhodnou bez skutečných prožitků komentovat kde co, ač nikdy doopravdy nezažili jaké to je..
A pak vznikají na takových ,,militantních" základech odsudky od lidí co chtějí ,,problematiku" pochopit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zvěřina píše o asexualitě - od -diskusni-forum- - 07. 05. 2016, 21:14:17
RE: Zvěřina píše o asexualitě - od ad-diskusni-forum-evr - 08. 05. 2016, 17:52:00

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  blog Úchyl píše: Něco málo o asexualitě Ral-diskusni-forum-feek 12 31815 07. 03. 2016, 21:31:59
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex