Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zvěřina píše o asexualitě
#23
Přitažlivost je záležitostí orientace, chování je věcí okolností... si myslí MihaTrochael.
Jo, má pravdu ten člověk.
Určitě je to na nemalou polemiku, zda to, když se člověk chová v určité části života asexuálně, znamená že je skutečný asexuál.
Ale to mě netrápí, ať si každý říká jak chce.
Vadí mi když někdo takový rozdává moudra o tom co vlastně nikdy skutečně neprožil, a mnohdy to vlastně právě proto žádná moudra nejsou.
A jelikož se malinko vyznám v propagaci, jsem si vědom že tím, že se snaží pouze atakovat to co podle jejich názoru není dobré pro stádo, tak mu tím spíš škodí.
Neboť za každým názorem by mělo být cítit že pisatel ví o čem píše.
Ne jen napsat že docent Zvěřina je zlý ošklivák, jen proto že zde najdu pár příznivců co také napíší,,JO, jo, fujky, fujki..Zvěřinu jen na talíř!!!!"
Trošku jsem to zavedl jakoby jinam, ač ten článek není fakt nic moc, je vidět že za sexuologem fakt asexuálové moc nechodí, jak se v jednom příspěvku píše ( ač to také není pravda, určitě ho navštěvují lidé co se ,,hledají" /a pak je zavádějící, co jim tak takový sexuolog sdělí o pro něj fiktivních asexuálech/ )..ale mnohé ty názory pod ním ...to není dobré světlo.
Protože někteří ,,asexuálové" zde vlastně pouze bez jakékoli podnětné argumentace prázdně útočí na fakta, s nimiž se Zvěřina za své praxe určitě potkal. A to je pak skutečně na hovno. To patří na demonstrace, kde si s davem bez argumentačních schopností společně bujaře zahalekáme...
Na argumenty pod článkem sexuologa je to slabota.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zvěřina píše o asexualitě - od -diskusni-forum- - 07. 05. 2016, 21:14:17
RE: Zvěřina píše o asexualitě - od ad-diskusni-forum-evr - 11. 05. 2016, 14:56:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  blog Úchyl píše: Něco málo o asexualitě Ral-diskusni-forum-feek 12 31769 07. 03. 2016, 21:31:59
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex