Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako to je so mnou
#1
Každého kto toto bude čítať zdravím a dúfam, že to nebude nudné :)

Tak v prvom rade mám 19 rokov a už nejaký čas cítim a dovolím si tvrdiť, že viem o svojej orientácií. Som asexuál a sex ako taký som v živote nemal a ani po ňom netúžim ,pretože mi to príde ako trápny a ničím nezaujímavý akt, ktorý ľudia vykonávajú za cieľom chvíľkovej radosti a potešenia.

Ale rád by som to rozobral od začiatku. Už v keď som mal 14-15 som vedel, že niečo so mnou nie je v poriadku a nie som ako ostatní. Chalani rozprávali o tom ako chytali baby za zadky a ako sa kto s kým bozkával ale mňa to nejako obchádzalo. Samozrejme našlo sa nás viac ale ostatní boli väčšinou len samotári a časom si niekoho našli aj oni. Len ja som bol stále sám a nejako nechápal čo na tom vidia. Pravdou je, že som masturboval ako dospievajúci mladý muž ale aj to ma postupom času opúšťalo. V poslednej dobe napríklad masturbujem menej ako raz za 3 mesiace a aj to len preto lebo je to pud, ktorý na mňa zas tak veľký vplyv nemá. A možno je to spôsobené tým, že som sám a snažím sa tým vyplniť niečo vo svojom vnútri.

Keď som nastúpil na Strednú školu všetko sa zhoršilo. Chalani rozprávali o tom kto koho kde ohol a ako. Stále o tom rozprávali a aj sa ma na to pýtali ale ja som neodpovedal. Potom si určite pomysleli svoje a smiali sa. Lenže ja som to cítil ako výsmech, že som iný hoci dnes už viem, že som aký som a nemá cenu sa za to hanbiť a predstierať, že som niekým iným.

Ako som písal tak po sexe netúžim, pretože je to niečo čo ma nenapĺňa a o mi príde zbytočné. Na druhej strane túžim po niekom s kým by som sa mohol porozprávať objať ho a pobozkať.

V tých 14 rokoch som sa s jedným dievčaťom bozkával (nepopieram, že to bolo pod vplyvom alkoholu na Silvestra). Taktiež som sa raz dostal k tomu, že by som sa s ou vyspal ale tesne pred tým som cúvol a povedal si že nie. Proste som k tomu cítil odpor a strach zároveň. Je to niečo čo mi je cudzie a nechcem to robiť.

Odvtedy ubehlo veľa času a keď vidím ako každí niekoho má a aj tí čo nikoho nemajú sa vláčia s dievčatami a spávajú s nimi cítim samotu

A hoci som asexuál tak mám tiež požiadavky na partnerku, ktorá sa ale ešte neukázala a bojím sa ,že sa ani neukáže, pretože nájsť niekoho kto by mi rozumel a komu by som rozumel ja ... povedzme, že nie som náročný ale túžim po vzťahu kde by to iskrilo (ale bez sexu) a kde by sme spoločne razili svoju cestu naprieč životom.

Pred pár rokmi som dokonca mal depresie a myslel, že budem stále sám, pretože som neatraktívny a nemám čo ženám ponúknuť. Z časti to je pravda, pretože fakt nie som krásavec :D hlavne som sa vždy hanbil za krivé zuby :D a hoci ma kvôli tomu aj pár krát urazili (podotýkam, že to boli dementi a nie normálni ľudia, pretože tým to bolo ukradnuté) naučil som sa to nosiť hrdo ako zbroj aby ma s tým nikto neporazil. Odvtedy ubehla nejaká doba a ja momentálne končím školu a rozhodujem sa čo so svojim životom.

Viem, že sa to zatiaľ len začína ale aj tak každý večer ma ovládnu myšlienky na to, že som sám a predstavujem si všetkých tých čo nemusia zaspávať sami ale majú niekoho o koho sa môžu oprieť a komu môžu povedať o svojich problémoch.

Pokiaľ ste to dočítali až sem (a slovenčina vám nerobila problém :D ) tak vám ďakujem, pretože som zo seba dostal niečo čo v sebe dusím už dlho.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ako to je so mnou - od -diskusni-forum- - 13. 04. 2017, 14:47:26
RE: Ako to je so mnou - od Ilm-diskusni-forum-atar - 14. 04. 2017, 13:09:43
RE: Ako to je so mnou - od d--diskusni-forum-kun - 14. 04. 2017, 15:51:54
RE: Ako to je so mnou - od -diskusni-forum- - 14. 04. 2017, 21:10:41
RE: Ako to je so mnou - od DB-diskusni-forum--47 - 17. 04. 2017, 18:58:10

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jak je to se mnou? Conf-diskusni-forum-used 3 9341 17. 08. 2015, 00:10:13
Poslední příspěvek: M-diskusni-forum-au
Smile A takhle to se mnou je... Melllisa 12 30883 06. 04. 2014, 19:54:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13705 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  ako je to vlastne so mnou?? bab-diskusni-forum-izna 4 17825 21. 04. 2011, 13:05:58
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex