Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respondent/ka pre slovenský denník SME
#16
Nebyl tu dřív ještě jeden Margretin příspěvek, v němž citovala definici slova „deviace“ z Wikipedie? Možná jsem ho jenom přehlédla, ale nemůžu ho najít - a chtěla jsem na něm odpovědět.

Takže po paměti:
1. Já jsem ale mluvila o sexuálních deviacích. (A mimochodem řečeno, články na Wikipedii nejsou o nic víc berná mince než ti novináři, které ve svém posledním komentáři označuješ za „ne-odborníky“. On je odborníkem jenom ten, kdo se ti zrovna hodí, třeba středoškolský učitel, viď?)
2. Že nemůžu posoudit, jestli jsou menšiny utlačované, když nejsem jejich součástí? Tak zaprvé JSEM jejich součástí, protože jsem asexuál. A zadruhé: utlačování je poměrně snadno detekovatelný společenský jev, který by se musel projevit přinejmenším v legislativě. Pride je něco mezi komedií a zvěrským hororem a nemá v ulicích co pohledávat.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Respondent/ka pre slovenský denník SME - od Jul-diskusni-forum-iana - 25. 03. 2021, 03:19:58

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10546 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13891 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex