Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita je těžká
#11
Taky jsem chtěla začít chodit k psychologovi, nebo spíš radši rovnou k psychiatrovi, myslela jsem, že jsem nemocná... ale pak jsem si taky říkala... co když nemocná nejsem? Co když jsem prostě taková? Nemocný člověk přeci musí mít se svým stavem problém, musí mu to působit nějaké potíže, nějaké bolesti... ale mně můj stav (absence sexu) žádné potíže nepůsobí, naopak, já jsem ráda, když nemusím sex řešit, je to pro mě veliká úleva. Začít se chodit léčit, abych musela sex řešit ještě víc... prostě jsem se na to nakonec vykašlala. I když mě mrzí, že nejsem jako ostatní a nedokážu nabídnout to, co ostatní dokážou, nedokázala jsem se donutit k tomu, abych se kvůli tomu "léčila" a nutila se pak to zase furt řešit a dělat... Nakonec to vyřešil čas, věřím, že teď s přítelem máme pevné spojení, které nevisí na sexu. Ale jo, mrzí mě, že to kvůli mě neprožívá,...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 01. 02. 2023, 01:41:40
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 01. 02. 2023, 20:37:43
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 02. 02. 2023, 01:31:55
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:47:49
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:58:26
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 15. 02. 2023, 11:16:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex