Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak to jsem já
#3
Pokud je sex to jediné, co ve vasem vztahu skripe, dala bych tomu sanci a navstivila odbornika (sexuologa).
Pokud tam jsou ale i jine problemy a uz ho ani nemilujes (o svych citech k nemu nic nepises...), rikas ze je nezodpovedny atd. (i kdyz takove tvrzeni muze byt hodne subjektivni vzhledem k tomu, jake to mezi vami je), nebala bych se rozvodu. Jak znamo, soudy sveruji deti vetsinou matce. Tim spis dceru. Takze pokud nejsi nejaky extremni pripad (drogy atd.), sveril by soud dceru pravdepodobne tobe. Ale styku s otcem bys zabranila asi tezko (ledaze by byl opet nejaky extremni pripad). Rikat "kvuli dceri to vydrzim" je nesmysl, dcera samozrejme vyciti, ze tatinek a maminka uz se nemaji radi, nebo dokonce slysi jejich hadky... to je pak pochopitelne lepsi, kdyz bude vyrustat jen s jednim rodicem.
Sama asi citis, ze tohle nikam nevede, nemuzes vydrzet cely zivot se vymlouvat na bolesti apod.
Tolik muj nazor, urcite se k tomu vyjadri i profik (Nela), i kdyz asi bude potrebovat vice informaci...
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Tak to jsem já - od Lu-diskusni-forum-ci - 09. 03. 2009, 16:20:33

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8690 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7230 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28982 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Sex mi nic neříká, tak jsem tady pet-diskusni-forum-r22 8 18632 23. 01. 2011, 22:53:54
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik
  Ahoj, tak jsem Vás našla -Mar-diskusni-forum-kéta- 6 20786 06. 05. 2010, 10:36:04
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex