Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No tak jsem asi asexuálka
#1
Ahoj lidi, teprv se tady rozkoukávám po zjištění, že jsem asi asexuálka... 
To, co mě přitahuje, nemá žádnou souvislost s pohlavím, pouze s typem postavy a dosáhnu vyvrcholení jedině masturbací (příjemné to je a hodně). Ale jakmile se snažím o sexuální aktivitu s jiným člověkem (a dokonce s člověkem, který ten typ postavy MĚL a opravdu jsem ho milovala), tak to se mnou vůbec nic nedělalo a dělala jsem to vlastně jenom z donucení, protože to chtěl on...
Na základě toho (kromě dalších věcí) se můj vztah s tímto přítelem rozpadl. 
A prostě to vypadá, že jakýkoliv chlap, který by chtěl se mnou mít sex, bude nespokojený, protože bude vědět, v hloubi duše, že dělám jakékoliv sexuální aktivity s ním jenom kvůli němu... A že mě to vlastně vůbec nebaví. Ukážeš mi penis, řeknu si jo, pěknej, jako umělecký dílo dobrý... Ale jako něco, co mě má vzrušit? Ani prd. 
Ne, fakt se mnou asi nikdo nevydrží, pokud nebude taky asexuál. Současnému příteli jsem slíbila, že se s ním vyspím jednou měsíčně - kvůli němu. Uvidíme, za jak dlouho ho takový vztah přestane bavit.
Stay true to your nature  Srdce
Odpovědět
#2
(10. 09. 2018, 17:03:30)KackaCer Napsal(a): Ahoj lidi, teprv se tady rozkoukávám po zjištění, že jsem asi asexuálka... 
To, co mě přitahuje, nemá žádnou souvislost s pohlavím, pouze s typem postavy a dosáhnu vyvrcholení jedině masturbací (příjemné to je a hodně). Ale jakmile se snažím o sexuální aktivitu s jiným člověkem (a dokonce s člověkem, který ten typ postavy MĚL a opravdu jsem ho milovala), tak to se mnou vůbec nic nedělalo a dělala jsem to vlastně jenom z donucení, protože to chtěl on...
Na základě toho (kromě dalších věcí) se můj vztah s tímto přítelem rozpadl. 
A prostě to vypadá, že jakýkoliv chlap, který by chtěl se mnou mít sex, bude nespokojený, protože bude vědět, v hloubi duše, že dělám jakékoliv sexuální aktivity s ním jenom kvůli němu... A že mě to vlastně vůbec nebaví. Ukážeš mi penis, řeknu si jo, pěknej, jako umělecký dílo dobrý... Ale jako něco, co mě má vzrušit? Ani prd. 
Ne, fakt se mnou asi nikdo nevydrží, pokud nebude taky asexuál. Současnému příteli jsem slíbila, že se s ním vyspím jednou měsíčně - kvůli němu. Uvidíme, za jak dlouho ho takový vztah přestane bavit.

Zdravím
No hodně lidí tady to má podobně. Lidi se jim líbí, mají své tipy na postavu, tvary... Sám jsem na tom podobně jako Vy. Jen tak se projít s krásnou dámou po městě, pomazlit v parku nebo později i v soukromí. Prostě tak jako se mazlíme s domácím mazlíčkem třeba kočkou, psem, plyšákem... Jestli shlédnete můj profil tak zjistíte že mazlíčka už mám...
Odpovědět
#3
Taktéž zdravím :)

Každý můj svůj "sexuální config" trochu jiný a není až tak výjimečné, že asexuálové mají míru asexuality a případnou romantickou orientaci zcela individuální. Třeba na AVEN wiki mají k tomu článek, jaké základní typy existují a třeba pro Vás by mohl odpovídat typ A a jak již bylo řečeno asexualita nevylučuje romantické cítění a potřebu po alternativních fyzických projevech intimy, počínaje třeba držením se ruce, pusinkami a hlazením mimo erotogenní zóny konče, což mohu z praxe potvrdit. Každopádně doporučuji si taky nastudovat o principu Anny Kareniny, kde právě bohužel sexualita patří mezi jeden z faktorů, na kterém by ideálně ve vztahu / manželství měla panovat shoda nebo udržitelný kompromis, nemá-li vztah s pravděpodobností limitně blízkou jistotě selhat, i když ostatní faktory fungují na 100 %.
אױך געשעניש כמעט נישט מעגלעך איז מעגלעך
I jev skoro nemožný je možný
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84710 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17517 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29254 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10036 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7131 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex