Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#20
(17. 08. 2010, 00:27:12)Diamond Napsal(a): Neříkám, že je to špatné, je to jenom těžké a je škoda, že dnes jsou skoro všichni stejní :-(

Ale nejsou. Lidi, i když většinou mají dvě ruce i dvě nohy, se hrozně moc od sebe liší a ta škála je nádherná, pestrá, moharozměrná a má někdy i dost děsivé tmavé rohy. Ale většina je minimálně zajímavá a stojí za poznání a alespoň trochu pochopení. Ono teda zcela nelze pochopit ani sebe a představa, že do druhých člověk hodně vidí, je jen svůdná iluze. A i kdyby tomu tak opravdu bylo, tak by to byla škoda. Úplné pochopení světa by vlastně vedlo k ztrátě motivace cokoliv dělat i se ho snažit změnit. Takový odvárek tohoto fenoménu v některých oblastech docela dobře znám.

Co se týče odlišnosti, tak ač jsem možnosti nějaké prezentace vlastní odlišnosti nikdy nehledal, tak zkušenosti s tím, se dost od ostatních lišit, mám a pokud je člověk v jednání a svých názorech upřímný a nikoho příliš neohrožuje, tak ho většina společností po čase přijame. Tedy až na první základku, tam to u mě dobře nedopadlo.

Ale odlišnosti v motivacích a zájmech lidí jsou opravdu až propastné a s časem se i oboje mění. Přitom vlastně všichni chtějí žít život nejlépe jak podle svých okamžitých schopností umí a záleží jen na úhlu pohledu na jejich svět. Snad na každém si lze i něco sympatického najít. Takže určitě nestojí za to v 16 věšet hlavu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Dá se žít bez lásky? - od beryze - 15. 08. 2010, 10:06:41
RE: Dá se žít bez lásky? - od Cho-diskusni-forum-dec - 17. 08. 2010, 01:11:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex