Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dá se žít bez lásky?
#21
tak a rozhodla jsem se napsat něco o něčem,o čem prd vím :D Ale pro začátek,myslím si,že bez lásky se dá žít,ale asi to nebude nic moc pěkného.Já osobně nevím,co si pod tím mám představit,protože ve všech možných případech,které mě napadnou,se slovo láska dá nahradit jiným slovem či slovy.Říká se,že láska je nemoc.Ale to by na ni musel být lék.V lásku můžete věřit,třeba jako v Boha.Nemáte žádnou jistotu,že existuje,ale přesto věříte.Lásku má ten,kdo ji má.Páč ten,kdo ji nemá,v ní jen může doufat a utěšovat se v naději,že ji jednou také mít bude.Podle mě je ale láska slovo,které si člověk vymyslel,aby se nemusel zdržovat vyjmenováváním a popisováním všech těch citů,pocitů a druhů emocí,které cítí.Proč by se jinak říkalo,že je milovaná osoba pro vás vším?Někdy mi ale přijde,že jediný,kdo je opravdu schopen tak moc mít rád,je ten,kdo v lásko nevěří.Páč 99% jakoby zaláskovaných si pouze vynahrazuje něco svému vlastnímu egu,je závislých,má strach nebo jen má potřebu někam patřit.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Dá se žít bez lásky? - od beryze - 15. 08. 2010, 10:06:41
RE: Dá se žít bez lásky? - od ano-diskusni-forum-ther - 17. 08. 2010, 01:39:50

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex