Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A je tu další... :)
#7
Mne tak napadlo, zdali ti sexuální lidé nejsou tak trochu ve vleku svých potřeb. Jako ten můj známý, slečnu potkal jeden večer a ani jej nenapadlo, že by sympatii k ní mohl vyjádřit zprvu jinak než sexem, šel na to, prý to bylo momentální pohnutí. No tak to by mne nenapadlo, tedy a to znám nemálo pěkných mužů. Ale takové sexuální sebepřepadení, to jsem tedy opravdu nikdy nezažila. No, jinak, Jani, Ti přeji, aby vaše snaha byla brzy korunována úspěchem, ono se říká, když se moc myslí na to otěhotnění a strašně se chce, pak to většinou nejde. Psychika je potvora. Možná to na čas hodit za hlavu a pak to samo přijde....:)
Jani, ještě mne tak napadlo, zdali by vám nepomohlo zajít si za nějakým dobrým léčitelem, někdy se stane, že i lidé zdánlivě naprosto fyzicky v pořádku z hlediska klasické medicíny nemohou mít dítě, protože je tam nesoulad mezi nimi z hlediska těch bioenergií nebo nějaká byť zanedbatelná imunitní nedostatečnost a potom se to takto nepříznivě projevuje. Kvalitní léčitel by vám mohl pomoci, znám takových posléze úspěšných párů víc....jen to chce být opatrný a nenaletět na šarlatána. Jestli chceš, dala bych Ti kontakt na jednoho ověřeného se kterým mám i osobní zkušenost.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
A je tu další... :) - od Jan-diskusni-forum-ina - 29. 09. 2010, 22:06:26
RE: A je tu další... :) - od Ne-diskusni-forum-la - 30. 09. 2010, 07:04:44
RE: A je tu další... :) - od LE-diskusni-forum-ON - 30. 09. 2010, 17:24:35
RE: A je tu další... :) - od Ne-diskusni-forum-la - 30. 09. 2010, 23:06:26
RE: A je tu další... :) - od Ne-diskusni-forum-la - 03. 10. 2010, 12:36:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex