Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Možná řeším hlouposti
#6
Myslím si, že původní účel sexu je rozmnožování. Připadá mi trošku divné až komické, že si z toho lidi udělali závislost a hračku...Dlouho jsem přemýšlela nad tím, proč mi vlastně připadá nečistý, když to může být bráno z nadhledem - že je to jen příjemný projev nejbližšší lásky dvou lidí...Ale pokud by to bylo takhle, proč je tak děsivá představa, že by např. děti měly sex již ve dvanácti? A proč člověka vyvede z míry (teda většinou), když omylem přistihne někoho zrovna v akci - obvzlášť, když je to někdo z rodiny? Ještě mě napadá další případ - ať už člověk věří tomu jestli existoval biblický Ježíš nebo ne, umíte si představit, že by míval sex? Já teda moc ne...Neumím říct jednou větou přesně proč, ale sex se neslučuje s určitou nevinností. Možná jen, že jsem taky nějakým způsobem asexuální, a proto jsem proti sexu takto zaujatá.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Možná řeším hlouposti - od beryze - 11. 07. 2011, 16:34:49
RE: Možná řeším hlouposti - od Kob-diskusni-forum--ra - 11. 07. 2011, 22:47:12

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Možná tu jsem omylem Snow-diskusni-forum-White 8 16780 16. 01. 2015, 23:32:03
Poslední příspěvek: eslard-diskusni-forum-er1234

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex