Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#2
>> Na druhou stranu mě kvalitní muž ve smyslu parťák i partner, opora, motivátor , spolupracovník, nejlepší přítel a rádce, který bude stejné brát ode mě, strašně chybí! Vlastně celý život mi chybí parťák, a většinou jsem skončila s koulí na noze. <<
Žen, které dokáží držet ve většině věcí krok s mužem je málo a přednostně se očekává v ženě reprezentativní bytost po pravici, která je vhodná pro sex.
Na pití, na sport, na kutění, na spravování aut, stavění modelů na vysílačku je pro muže vždy kvalifikovanější muž a víc si s ním rozumí. Jen to jediný v muži nikdy mít nebude: co má žena nahoře a dole.

>> Spousta lidí žije dneska Single, ale mám za to, že jsou spíš mladší než 40. <<
Je to dáno vývojem společnosti, vzory na internetu, jeho větším využitím, uvolněním mravů, vztahů a svazků, většími možnostmi mladých. Už není manželství svatý milník v životě jako u starších generací.

>> Zcela neuctivě mě u toho kolikrát napadlo, proč si ti mužští myslí, že ve 40-ti a více se po nich chce hlavně sex??? <<
Ne že se po nich chce, chtějí ho oni a předpokládají, že i protistrana.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 31. 07. 2011, 12:55:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex