Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#9
(02. 08. 2011, 14:41:14)nunvice Napsal(a): Vyprávíš podobný příběh,jaký žiju já.Tvoje názory a postoj se ve většině ztotožňují s mými.
...Ani o lásku a city se dělat s jinými mužskými se mi nechce,ale hlavně ne o sex.Ten bohužel musím provozovat,protože jsem vdaná a manžel sex potřebuje.Ale omezuji jej na nezbytně nutný.Manželovi se to samozřejmě nelíbí.

Já bych se neodvážil tvrdit, že je to podobné. Ale možná se pletu. Nadto sex na jednu noc s výměnami svědčí o chápání tohoto aktu víc fyzicky než duševně. Nejlepší milování může být jen s milovaným člověkem. Když však nepanuje Jednota, jistě, pak se to stává nudou. Vše ostatní jsou náhražky: http://asexual.cz/forum/thread-853-post-...l#pid13775

Nevím, ale nucený sex, to je oboustranná degradace... Vidím v tom problém na duševní rovině (nekompabilitu). Divím se, že spolu můžete v takovéto určité schizoidnosti vůbec vegetovat...

P.S. Ale pivo v zájmech, s tím se s tebou identifikuji.Hladový:)
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Art-diskusni-forum-hur - 02. 08. 2011, 15:48:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex