Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#19
(03. 08. 2011, 23:13:54)Nela Napsal(a): Jinak, Aline, popisuješ zde hezky jednu verzi asexuality....já se ale obávám, že velká většina asexuálů nebo hyposexuálů jsou heteroromantici, přitahuje je opačné pohlaví úplně stejně jako heterosexuály jen s tím rozdílem, že nestojí o sex anebo jsou schopni akceptovat minimum sexu....pak takový člověk nemůže žít se stejným pohlavím, i když zrovna nemusí sex, protože dejme tomu takové objetí od muže, když je ženou, vnímá úplně jinak, než od ženy....je to prostě zakódováno od přírody v mozku a myslím, že Hanule bude souhlasit s tím, co chci říci....já bych se třeba nedokázala mazlit se ženou....nic by mi to neříkalo...

Hm, to je skoro smůla... Já jsem doposud žádné jiné asexuály kromě sebe neznala a teprve teď zjišťuju, jak je to rozvrstvené a kolik je v tom jemných odstínů. Být takový heteroromantik mi připadá skoro jako neštěstí, najít si partnera musí být příšerně složité. Ale určitě to nikdy není beznadějné! (Omlouvám se, jsem na svůj věk příšerná optimistka...)
No, zdá se, že jsem poměrně velký exot i tady... Ještě že jsem zvyklá.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ťuk Ťuk, mohu vstoupit? - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 04. 08. 2011, 10:40:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex