Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Všechny zdravím :)
#13
(19. 09. 2011, 08:20:42)AlineDaryen Napsal(a): Tohle je úžasný.......................................................
Snad na to ve třiceti není úplně pozdě.
....................................................................................
Ještě jednou dík za tvůj příspěvek, takhle po ránu mě úžasně povzbudil!

Mám takový pocit, že s tím tělesnem to máme dost podobné ... nějak jsem se nedokázala s tělem sžít, nevyhovovalo mi holčičí, zvláště od puberty, kdy hormony spustily přestavbu, (ale možná by mi nevyhovovalo ani klučičí). Vždycky jsem za svůj „protipól“ považovala muže, vím, že určitě nejsem transsexuál, změna pohlaví by nic neřešila, pokud by se mi pak nezačaly líbit holky. :D A co si budeme nalhávat, doktorům se vyhýbám, jak jen to jde, tak proč bych do sebe nechala někoho vrtat, když tělíčko funguje!?
Celé mi to teď zpětně zavání nepřijetím sama sebe, svojí tělesnosti... Hodně mi s tím pomohl náhled na člověka jako na bytost tvořenou ženskou a současně mužskou částí (2 smíchané složky = jin a jang) a každý ty poměry máme jinak. Machos mají výraznou převahu mužské složky, sexy ženy mají převahu té ženské a většina to má tak nějak různě, ale vždy něco převažuje, a nějaké procento to má hodně blízko středu.... a sem asi patřím já s malilinkatou odchylkou k ženské části .... a myslím si, že vhodný protějšek je taky blízko středu s malilinkatou odchylkou do mužské části (upřednostňuju muže jemné, citlivé, spíš konstitučně křehčí ... dalo by se říct, s jistou mírou ženskosti v sobě). Tedy jak už dřív zaznělo: různé stupně šedi, kterým na okrajích „vládnou“ extrémy (s kterými jsou šedáci srovnáváni)...
Tak se beru se vším všudy (s tím „chlapem v hlavě“, s projevy ženského těla, se změnami souvisejícími se stárnutím, s tím, že se na svět dívám mnohdy odlišně...) – někdy to jde snadno, někdy to trochu skřípe, ale rozhodně mi pomáhá „seznamovat se“ sama se sebou a při tělesném pohybu s tělíčkem (jóga je taky dost dobrá), víc se starám o to, jak se cítím, snažím se tělíčku neubližovat, třeba taky tím, čím ho krmím. Když si řekne, nechám ho odpočívat (samozřejmě, když je to možné, a většinou to možné je)...
Takže: Nikdy není pozdě začínat!!! S ničím!! Prostě jdi tam, kde myslíš, že můžeš dostat, co potřebuješ (balet), nebo si o to řekni. Když ti nebude vyhovovat balet, zkus výrazový tanec, nebo moje milované tai-chi (nedávno mi jedna známá řekla: "To vypadá jak balet a tanec dohromady..")..... Sežeň si třeba soukromého lektora, a když ti nebude vyhovovat, vyměň ho. Jsi svobodný člověk, jenom ty rozhoduješ, co uděláš nebo neuděláš... (jak se k tomu postaví jiní, je jejich věc, případně jejich problém...)
Abys měla trochu motivaci: já se začala před pěti lety učit na inlajnech (pozn.: na klasických bruslích jsem se udržela v raném dětství tak 5-10 vteřin do pádu, pak dlouho nic). Dnes jsem schopna ujet i 20 km a dokonce mě nepředjíždějí vrávorající důchodci na kolech :D. Jistěže mám dost velké rezervy a „zajímavý“ styl (samouk, odkoukávám od ostatních a zkouším). Prostě jsem si jednou půjčila brusle a šla to zkusit, a protože jsem nespadla hned, šla jsem si druhý den koupit svoje. A víš co je zajímavé? Při testování nových bruslí jsem potkala asi tak sedmnáctiletého mlaďocha, kterého jsem znala jen zběžně, a on mi sám od sebe nabídl základní rady, prostě viděl, že chci, a poradil mi... žádné uchichtávání, blbé narážky ... Utvrdilo mě to v přesvědčení, že vážně platí: „Je-li žák připraven, učitel se už najde.“ Podobně jsem to měla, když jsem se rozhodla, že tai-chi by mohlo být pro mě, a začala se rozhlížet kolem... během několika týdnů se objevil inzerát.... (Pozn.: ve městě, kde bydlím, se o tai-chi moc nevědělo a inzeráty na každém rohu nevisely). Myslím si, že ty příležitosti tam byly už předtím, ale já po nich nepátrala, nevšimla bych si jich, kdybych nevystrčila nos z ulity, neodbočila z „vyšlapaných chodníčků“....
Letos se chystám začít s běžkami... nemám je ještě ani koupené, ale už sem to konzultovala s prodavačem – brzo budou k mání ... za chvilku budu tvořit odpovědi na maily z „konkurzního řízení na parťáka na běžky“ ;)
Prostě, jdi do toho! Moc ti fandím!!!

A mám radost, že jsem tě mohla potěšit (ráno), tvoje radost mi taky zvedla náladu :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 18. 09. 2011, 01:17:11
RE: Všechny zdravím :) - od Art-diskusni-forum-hur - 18. 09. 2011, 10:26:33
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 18. 09. 2011, 13:14:47
RE: Všechny zdravím :) - od Art-diskusni-forum-hur - 18. 09. 2011, 14:07:18
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 18. 09. 2011, 23:17:41
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 20. 09. 2011, 00:32:39
RE: Všechny zdravím :) - od mušelín - 20. 09. 2011, 17:12:44
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 21. 09. 2011, 17:44:20
RE: Všechny zdravím :) - od Ne-diskusni-forum-la - 23. 09. 2011, 00:17:32
RE: Všechny zdravím :) - od mušelín - 19. 09. 2011, 10:38:21
RE: Všechny zdravím :) - od MadRat - 23. 09. 2011, 11:47:20
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 23. 09. 2011, 13:48:03
RE: Všechny zdravím :) - od Mor-diskusni-forum-wen - 03. 10. 2011, 14:43:59
RE: Všechny zdravím :) - od MadRat - 26. 09. 2011, 15:45:38

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20537 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11625 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 218741 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9338 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Zdravím všechny! Good Times-diskusni-forum- Bad Times 2 9238 31. 03. 2010, 16:18:30
Poslední příspěvek: Good Times-diskusni-forum- Bad Times

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex