Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerovat neveru- ano ci ne?
#2
Ahoj, vítám Tě mezi námi. :)
Jak správně podotýkáš na konci svého příspěvku, bude nezbytně nutné si s partnerem prohovořit. Z jeho reakce je vidět, že očekavá, že se to časem u Tebe se sexem zlepší :-(. Zřejmě o nějaké asexualitě či hyposexualitě ani netuší a z toho vychází jeho mylný dojem, že ho nemáš ráda.
Pro začátek se zkus porozhlídnout tady po fóru, nedávno se tu diskutovalo o podobných záležitostech (někde tu je i přímo téma týkající se nevěry, sama jsem tu relativně krátce, tak se tu ještě dobře neorientuji...) ... třeba se v něčím příběhu najdeš, jako mnozí...
Za sebe Ti můžu říct pouze to, že jsem řešila podobnou situaci, ale zjistila jsem, kdyby bývalý manžel šel za jinou, nesnesla bych to. Na druhou stranu, on je velmi čestný a ohleduplný člověk a na rovinu mi řekl, že ačkoli o tom přemýšlel, že by to nedokázal. Tak jsme se rozešli (píšu to jednoduše, ale manželství trvalo 16 let, z toho 8 let jsme řešili rozchod, či případné možnosti, jak by to mohlo fungovat).

P.S.: a to že píšeš romány je v pořádku, čím víc informací je k dispozici, tím větší je šance udělat si co nejlepší představu a snad něco vydumat. :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tolerovat neveru- ano ci ne? - od Mor-diskusni-forum-wen - 30. 10. 2011, 13:40:44
RE: Tolerovat neveru- ano ci ne? - od MadRat - 02. 11. 2011, 13:06:29

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Abro. Ano? Anna-diskusni-forum-Beth 2 7044 02. 07. 2018, 19:51:44
Poslední příspěvek: Anna-diskusni-forum-Beth
  Ano? Any-diskusni-forum-len 12 27877 03. 01. 2011, 22:10:22
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Asexuál. Áno alebo nie? EricD-diskusni-forum-raven 6 15584 13. 06. 2010, 13:46:33
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex