Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová sexuální orientace - návrh
#18
(08. 02. 2012, 12:19:16)Nela Napsal(a):
(01. 02. 2012, 14:15:19)MadRat Napsal(a): Možná by bylo užitečné zmínit i demisexuály, což jsou lidi, kteří dokážou fungovat jako "normální" sexuálové, ale až poté, co mají s druhou osobou utvořené silné citové pouto (zažívají jenom sekundární sexuální atrakci). Ti jsou docela častí, podle mě. V praxi jsou to lidi, kteří nedokážou mít sex bez lásky a zamilují se třeba do blízkého kamaráda, kterého znají už dlouho a pak s ním chtějí mít vztah i sex. Vtipné, je, že jsem si kdysi myslela, že takhle fungují "normální" sexuálové a že lidi, co jsou schopní spát s někým, koho vůbec neznají jenom proto, že jim přijde sexy, jsou dost úchylní a že jich moc není. LOL Ach, ta naivita....LOL

Demisexuál? To je tedy pro mne nový pojem! A vypadá to, že bych to mohla být já, i když i libido nemám nijak vysoké, takže hyposexuální demisexuál? LOL Ještě romantický typ a vyjde z toho jakási prapodivná patlanina. :) Je faktem, když jsem se zamilovala, tak jsem se na sex i docela těšila, na ten první, což mne tehdy překvapilo, přece jen jsem měla do té doby pocit, že ta potřeba nijak moc není....teď to beru jako občasné příjemné zpestření, podobně asi i partner, ale klidně bych mohla existovat i bez toho ve vztahu, hlavní je láska, bez té bych existovat nemohla.....:) Takže co vlastně jsem? ;)

Podle mě demisexuál na tebe celkem sedí (+ ještě to nízké libido, ale to není věc, kterou by se demisexuálové obecně vyznačovali). Akorát že v ČR je to ještě víc neznámý pojem než asexuál, takže bys ten název stejně používala jenom sama pro sebe.
Je celkem škoda, že tady musíš tu kolonku "orientace" vyplnit zaškrtnutím jednoho slova, které nemusí být úplně výstižné. Bylo by lepší, kdy tam každý mohl napsat cokoliv co chce.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nová sexuální orientace - návrh - od MadRat - 01. 02. 2012, 14:15:19
RE: Nová sexuální orientace - návrh - od MadRat - 08. 02. 2012, 14:03:53
RE: Nová sexuální orientace - návrh - od MadRat - 08. 02. 2012, 15:17:46
RE: Nová sexuální orientace - návrh - od MadRat - 02. 02. 2012, 12:31:50

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Upresneni orientace ke-diskusni-forum-x!k 28 76891 15. 09. 2013, 18:33:34
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 72128 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex