Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova mapa uzivatelu
#21
(29. 05. 2013, 20:06:02)kexik Napsal(a): Tak ja smer urcuju ve stupnich (heading one three zero). Myslim ze staci 4 moznosti, zbytek jde dodefinovat v "O mne", nemusime to prehanet... ;)

Akorát že spousta lidí tuhle volbu ignoruje nebo neví co vybrat a uloží to samo první předvolbu. Pak bude statisticky chybně vycházet třeba 60% asexuálů = sangvinici.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#22
Tak statistiku bych tady neresil, filtrovat podle poli asi nebudeme, proste kdyz profil vypada zajimave, tak posles SZ. Kdyz treba dve veci se ti nelibi, da se to poresit ve zpravach...
Odpovědět
#23
(29. 05. 2013, 22:54:12)kexik Napsal(a): Tak statistiku bych tady neresil, filtrovat podle poli asi nebudeme, proste kdyz profil vypada zajimave, tak posles SZ. Kdyz treba dve veci se ti nelibi, da se to poresit ve zpravach...

Šmankote, kdo chce statistiku?
Upozorňuju na to, že kdo si jde přidat třeba jenom film, uloží mu to taky sangvinika, aniž by jím byl, protože tuto nově přidanou volbu zatím nezpozoroval.
Odpovědět
#24
Citace:Upozorňuju na to, že kdo si jde přidat třeba jenom film, uloží mu to taky sangvinika, aniž by jím byl, protože tuto nově přidanou volbu zatím nezpozoroval.

Dik, melo by byt opraveno - vychozi volba je "-".
Odpovědět
#25
Juchů, mám vlastní kolečko na mapě. 8-)
Já bych tam nechal i neaktivní uživatele, jen by se mohli nějak odlišit. I neaktivnímu uživateli se dá napsat a je šance, že se ozve, jelikož většině uživatelů přijde na email upozornění na SZ.
Odpovědět
#26
(30. 05. 2013, 22:00:10)Mkman Napsal(a): ...Juchů, mám vlastní kolečko na mapě...

Aneb jak jednoduše mít o kolečko navíc... LOL
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vek hledajicich uzivatelu Vla-diskusni-forum-dar 27 43094 08. 08. 2022, 21:00:22
Poslední příspěvek: Egr-diskusni-forum-etta
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9388 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Nová sexuální orientace - návrh Kat-diskusni-forum-rina 21 72739 10. 03. 2012, 18:19:26
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41049 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex