Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milí přátelé, zde je mé trápení
#16
Ahoj
nebudem ti dávať rady,nebudem súdiť teba ani ju.Ale ti poviem príbeh môjho života v 18ročnom manželstve a príbeh o katastrofe po ňom:
Našli sme sa cez zoznamku v jednom časopise.Spočiatku všetko pasovalo a bolo to ako v raji.Dieťa sme splodili naschvál aby nemala jej mama blbé pripomienky.Samozrejme svadba bola až príšerne skoro.Miloval som ju a možno spočiatku aj ona mňa.Ale jednoducho mňa nebavilo sexovať ako si ona želala.Len si ľahla a urob ma.Pár rokov to fungovalo celkom dobre.Snažil som sa podľa hesla keď ju miluješ nieje čo riešiť.Snažil som sa jej dopriať aj jej radosti ale bolo to ťažké.Z môjho uhla pohľadu.Najprv to začalo podpichovaním za sex,časom to prerástlo doslova "podjebáváním" v každej inej oblasti života.Každému sa občas niečo nepodarí,každý občas niečo pokazí ale len ja som bol horší ako satan,Išli sme opekať,nechytilo,to je moja vina,,išli sme pozrieť hrad,mali zatvorené,to je moja vina,,a takto by sme mohli pokačovať do nekonečna.A postupne začala v tomto smere spracúvať synov.Bol som však slepý a nevidel som to.
V skratke moja katastrofa alebo štatistika
Som sám a len nedávno som zistil,že je aj kopa iných ľudí čo nesex.Prenechal som bývalej 3 izbový bytíček kvôli synom a ja síce mám svoj byt ale budem ho splácať do dôchodku ale čo ma ma najviac štve je fakt,že sa jej podarilo spracovať chlapcov a teraz so mnou nekomikujú.Snažil som sa cez telefón,snažil som sa cez skype a aj cez metin2.0 bodov.Čo ich mám niekam priviazať aby ma aspoň vypočuli.Stretol som ich náhodov v meste a prešli okolo mňa ako keby ma nepoznali a oslovil som ich.Taká vec strááášne bolí.
Toto je fakt totálne zhustnutý príbeh môjho života.
Nechcem ťa ani vystrašiť a nebudem ti dodávať falošné ilúzie.Je podľa mojich skúseností fantastická vec fóra ako je toto.Ľudia sa tu zoznámia a neriešia nejaké veci a vedia o sebe aký sú.Vyhnú sa kopu sklamaní a smútku.
Hlavu hore,ešte je stále politikom dobre takže snáď aj nám niečo kvapne.Keď nie prachy tak aspoň šťastie.
Snáď ešte jedno:Ak sú tu ľudkovia ktorých ich partnery chápu a milujú ich taký akí sú,dajte im to vedieť.Spôsob si zvoľte aký chcete ale neváhajte.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od MadRat - 30. 07. 2012, 13:44:54
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od mušelín - 30. 07. 2012, 15:19:44
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od mušelín - 30. 07. 2012, 20:41:41
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od gor-diskusni-forum-don - 31. 07. 2012, 00:33:12
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od MadRat - 31. 07. 2012, 09:49:13
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od mušelín - 31. 07. 2012, 21:24:37
RE: Milí přátelé, zde je mé trápení - od Black.Angel - 02. 08. 2012, 00:47:46

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 52071 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Jsem zde nová... luci-diskusni-forum-nka22 3 11121 08. 10. 2010, 18:19:22
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex