Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem zde nová...
Ahoj, mám takový problém... Nevím, co se děje...Je mi sice 17, ale jsme s přítelem skoro spolu 3 roky. Ze začátku jsme si sex pravidelně užívali a milovali ho... Ale teď? Nemám na něho vůbec chuť, když už to "děláme" tak mi připadá, že to dělám z nutnosti toho vztahu... A navíc mě to bolí... Nejspíš to je tím, že prostě na to nemám chuť. Ale já nechci! Chci si zase užívat toho vášniivého sexu s přítelem... Bojím se, že když není ve vztahu sex, začíná se vztah ničit... Přítel je ale tolerantní a nevadí mu to,ale vadí to MI! Mám i problém s orgasmem... Ach jo, vážně nevím, co mám dělat...:-(vím, že čím dýl spolu partneři jsou, tím méně je ve vztahu sexu... ale takhle skoro "vytracený?"
Odpovědět
ahoj luci, problem to je, ale asi si na spatnom fore. Skus skor pohladat na nete forum so sexuologickymi problemami. Tam ti skor poradia. Pekny den :)
-Je mnoho lidí, kteří by se nikdy nezamilovali, kdyby o lásce neslyšeli mluvit.
-Stárnutí je otrava, ale je to jediný způsob, jak se dožít vysokého věku.
-Čím déle jsem tu a uvědomuji si, co je vlastně život, tím víc chápu, že nezáleží na tom, jak a kdy člověk zemře, ale jestli někdy skutečně a opravdově žil.
Odpovědět
(01. 10. 2010, 18:27:58)Zafod Biblbrox Napsal(a): ahoj luci, problem to je, ale asi si na spatnom fore. Skus skor pohladat na nete forum so sexuologickymi problemami. Tam ti skor poradia. Pekny den :)

Myslím,že odborník by ti poradil jak ten vztah oživit :) My ti tady asi moc neporadíme :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
Je Ti 17,a začali jste s tím před 3 lety? To teda dost brzo... Kroutící očima Není problém třeba právě v tom? Ze jsi ještě na to "nebyla zralá"?
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 16 6241 29. 06. 2020, 17:31:44
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 10348 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Jsem tu nová zuzi-diskusni-forum-zuzi 1 4248 22. 05. 2015, 19:50:19
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
Asexual Ahoj , jsem tu nová ka-diskusni-forum-ňka 5 7391 24. 09. 2013, 18:35:13
Poslední příspěvek: Jakub
Tongue Zdravím, jsem tu nová :) Miss ind-diskusni-forum-ependent 18 21150 17. 07. 2013, 19:56:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex