Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím zkušené, poraďte mi
#25
Týno, obávám se že tvůj přítel bude takový ten zvláštní druh asexuála (nebo "hyposexuála" či jak tomu kdo říká)......jako jsem já.
Když jsem četl to, jak jsi ho popisovala, připadalo mi to jakoby to psala moje expřítelkyně O MNĚ v době před 15 lety, naprosto přesně. Tedy v době kdy jsem si nebyl jistý sám sebou, KDE je ta chyba, PROČ mě ten sex nepřitahuje, ale přitom všechno ostatní kromě toho samotného "pohlavního styku" mám rád, stejně jako tvůj přítel. Tehdy jsem si myslel že je to dočasné(tehdy ještě na internetu o asexálech nic nebylo, navíc to byl internet neinternet s rychlostí 28kb/s:-D )
Každopádně později už jsem raději žádnou další ""sexuální"" přítelkyni nehledal a zůstal sám, protože jsem věděl z předchozích zkušeností, že takový vztah by byl trápením PRO OBA. Tak jak se to pravděpodobně děje v tuto chvíli vám.
Myslím že máš na výběr....zůstat s ním, užívat si s ním všechny něžnosti, erotiku, mazlení atd., a "nahradit" ten samotný pohlavní styk pomůckama, pokud to zvládneš.......osobně znám jeden přesně takový pár a kupodivu jim to klape už 5 let, protože se velmi milují a sex(pohlavní styk) pro ně NENÍ na prvním místě důležitosti ve vztahu.
Druhá možnost je samozřejmě najít si někoho jiného, ale když píšeš jak jste spolu po všech ostatních stránkách šťastni, nepředpokládal bych tuto možnost.....protože když si sečteš všechna pro a proti, zjistíš, že ten sex (myšleno samotný pohlavní styk) JE MALICHERNÁ záležitost oproti tomu všemu ostatnímu, a dá se nahradit, aniž by sis musela najít milence a podobně.
To je můj subjektivní názor a zkušenost z druhé strany. Není to lehké a přeji ať to dobře dopadne.


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prosím zkušené, poraďte mi - od mušelín - 25. 08. 2012, 21:35:17
RE: Prosím zkušené, poraďte mi - od v-diskusni-forum-ye - 27. 08. 2012, 18:03:18

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14905 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  poraďte.... Han-diskusni-forum-ule 19 36168 10. 12. 2012, 21:55:03
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 27153 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 117529 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
  Prosím o radu lod-diskusni-forum-ička 5 16283 12. 04. 2011, 23:20:39
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex