Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím zkušené, poraďte mi
#27
"Sex" (kdyz se vyhneme snaham o lepsi definici) je predevsim o KOMUNIKACI. At je to hlasem, slovy, rukama, telem - vetsinou kombinace vseho - ale kazdy je jiny.
Ja si tanec v paru predstavuju jako skvely priklad: spolecny cas, spolecna nalada, spolecny rytmus, telo regauje na telo, jeden vede, druhy se nechava vest, obcas se to prohodi, obcas improvizuje...

Zname to uslovi, ze nejvetsi sexualni organ je mozek? Ok, da se rict, ze to plati hlavne pro zeny. Nicmene: spis nez na kouzleni s jeho penisem bych hledal co jej vzrusuje, co se mu libi. Muzete si zahrat na prvni rande... hledat jiskreni :)

Z vlastni zkusenosti bych rekl, ze pokud se chlap vyhyba intimite (polibky, objeti etc - tam kde se komunukuje vztah a emoce) - tak tam je nejspise nejaky skryty problem ve vztahu. Ale jak uz je jednou vzruseny, tak to jde stranou, aspon na tech par minut...

NICMENE - nerovnovaha sexualni spokojenosti mezi partnery ve vztahu je celkem normalni problem, ktery se obvykle objevi po nejake dobe - mesice, roky.

Ve dvaceti letech bych normalne cekal ze hormony s vami budou cloumat docela dost... ale je to holt individualni. Snad bych se opatrne zeptal bych se pritele jak casto masturbuje.

Ja vzpominam ze jsem si dlouho uzival te "ciste" romanticke erotiky, dvoreni, fantazie... a sex jsem bral jako dalsi "dospelou" uroven, po ktere jsem size touzil, ale moc jsem tam nespechal, protoze mi bylo jasne ze cesty zpatky neni :)

* "na velikosti nezalezi" aneb rozhodne nehledej problemy v penisu. Odvedla jsi skvelou praci s polohami atd. Ale pokud je to tobe prijemne a vzrusuje te to, tak je vsecko to v poradku. Chlapi jsou - na rozdil od holek - v tehle hydraulice jednodusi: jak se to ztopori, tak jsou obvykle pripraveni a hormonalne naladeni :)

* silikonove "navleky" jsem zkusil, a popravde neni o co stat, tezko se hleda nejaky co by dobre sedel, a navic temer bez vyjimky jsou vsecky "prodluzovaci" aspon o 3 centimetry a tim padem je to dost neohrabane (co se velikosti tyce tak jsem ucebnicovy evropsky prumer, tak snad jen ze by byly na me male???). Vyzkouset jako hracku proc ne - ale reseni bych v tom moc nehledal.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prosím zkušené, poraďte mi - od mušelín - 25. 08. 2012, 21:35:17
RE: Prosím zkušené, poraďte mi - od ra-diskusni-forum-vas - 18. 09. 2012, 21:38:26

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14896 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  poraďte.... Han-diskusni-forum-ule 19 36166 10. 12. 2012, 21:55:03
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 27153 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 117525 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
  Prosím o radu lod-diskusni-forum-ička 5 16282 12. 04. 2011, 23:20:39
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex