Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cesty života mě zavedly až sem
#7
Zdravím a děkuji všem za milé zprávy :-)! Pokusím se vám všem nějak odpovědět. Malacarodejnice - děkuji za milé přivítání, jsem mírumilovná a otevřená osůbka, když zde najdu další přátele, budu jen ráda Vysmátý. Chansonierka - určitě nebuď smutná, někdy se vyplatí trpělivost, než-li se spálit a pak si zase delší čas hojit zlomené srdce. Já si vždycky říkám, že i kdybych měla čekat do sedmdesáti, pořád se to vyplatí. Se smíchem vzpomínám na díl Simpsonových, kde ten vědátor nahlédne do Bártovy budoucnosti a řekne mu, že si najde holku v sedmdesáti a pak umře, a Bart i přesto vykřikne "juchů!". Ale teď vážně, určitě nejen ve tvém věku, ale i starší mládenci se po světě pohybují a právě také často z důvodu, že nenalezli tu pravou. Takže se domnívám, že šance se ti s věkem určitě nesnižují Vysmátý.

D-kun - moc děkuji za přání, jsi jediný gentleman, který mi k tomuto svátku popřál ;). A také děkuji za pochvalu literárního stylu, chtěla bych se v budoucnu živit psaním knih (psaní mám totiž v krvi odjakživa a byla jsem premiantkou v olympiádách z češtiny, tudíž by byla škoda to zahodit). I když studuji ekonomii, u které ale cítím, že mi možná pomůže leda s prodejem těch knih LOL. Když budeš chtít, můžeme si o literatuře a umění dopisovat, už 4 roky (po celé VŠ studium) brigádničím v knihovně, takže si k tomuto udržuji vřelý vztah Vysmátý.

ChildFreeMan - já také nechci děti (nemám k nim vztah, nepřipadají mi roztomilé, jsem i členkou fora Nokidding, kdežto zvířata miluji), takže můj mozek ztrátu nikdy neutrpí. Kvůli tomu, jak často jsem se musela učit, naopak vtipkuji, že si ho jednou naloží a budou prodávat po plátkách jako ten Einsteinův LOL.

Asiel - jistě, že i sex provozující muži mohou mít bohatý vnitřní život, ale někde v koutku duše cítím, že bych chtěla poznat muže i úplně jiného ražení Vysmátý. A když vidím ty typy mužů tady u nás ve městě, tak si vždycky jen říkám, že ani jeden z nich nemůže být ten pravý LOL.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Cesty života mě zavedly až sem - od ca-diskusni-forum-rol - 09. 03. 2015, 19:58:13

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21803 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 35095 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Tak sem tu zase :) sm-diskusni-forum-ile 22 44230 12. 08. 2014, 11:07:51
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
Asexual Patrim sem? Blimakr 10 27821 07. 12. 2013, 16:45:24
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Patřím sem? beryze 7 18730 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex