Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
novacek
#11
Povážlivě soudná osobnost a odolná síla.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
Ahoj, taky jsem se zaregistrovala nedávno a přístup mé rodiny je stejný. Taky neustále slýchám, že mě biologické hodiny dostihnou, že to všechno ještě přijde, že potkám toho pravého... Potom se má matka svěřuje nejen širokému příbuzenstvu, ale i jejím kamarádkám (často mdlého rozumu) s tím, jak jsem strašně neschopná, protože nemám chlapa a ona chce být babičkou. Neustále mi strká pod nos fotky dětí a vnoučat jejích známých, pořád si stěžuje, jak ona se toho nikdy nedočká atd. atd. atd. Takže tě úplně chápu a soucítím s tebou.
Odpovědět
#13
(28. 02. 2015, 22:21:05)chansonierka Napsal(a): Ahoj, taky jsem se zaregistrovala nedávno a přístup mé rodiny je stejný. Taky neustále slýchám, že mě biologické hodiny dostihnou, že to všechno ještě přijde, že potkám toho pravého... Potom se má matka svěřuje nejen širokému příbuzenstvu, ale i jejím kamarádkám (často mdlého rozumu) s tím, jak jsem strašně neschopná, protože nemám chlapa a ona chce být babičkou. Neustále mi strká pod nos fotky dětí a vnoučat jejích známých, pořád si stěžuje, jak ona se toho nikdy nedočká atd. atd. atd. Takže tě úplně chápu a soucítím s tebou.

Upřímně ti nezávidím, když tě tvá vlastní matka pomlouvá, kde jen může. Tito lidé si bohužel neuvědomují, že nejde vůbec o neschopnost naleznout k sobě partnera, ale o skutečnost, že nemáme zájem, i když po nás protějšky jdou.
No, budou si muset počkat na vnoučata od tvých sourozenců (jestli nejsi jedináček). To je jednoduché. Nikdo není povinen souložit.
Odpovědět
#14
(27. 02. 2015, 20:09:31)Sosna Napsal(a):
(27. 02. 2015, 20:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): Tak to se ti bude velmi nelíbit nějaký sraz, pokud se zúčastníš LOL

Mluví z tebe nějaká zkušenost. Jaké jsou srazy asexuálů?

Byl jsem na dvou srazech a byly moc fajn. Srazy jsou takové, jaké si je lidi udělají. Na těch srazech, kde jsem byl, byli vždycky fajn lidi. Je ale pravda, že jsem nepřišel mezi samé cizí lidi, protože už jsem dřív poznal Morwen, která pro mě byla jakousi zárukou kvality :-D
Myslím si ale, že pro srazy asexuálů je typické, že se účastní málo lidí. V Brně nás bylo myslím 5 (a navíc nikdo z Brna :-) ) a v Olomouci 4. Spousta asexuálů zkrátka nemá potřebu se družit a spíš ujíždí na virtuálním světě. A někteří se asi raději druží někde neoficiálně bokem.
Odpovědět
#15
no vida.. moje vlakno ZIJE (its alive.. nebo tak nejak to bylo v to filmu o tom monstru..a doufam, ze se to nevyvine podobnym smerem a svyho tvurce to neznici:-p)
dekuju, ze pisete:)

co se tyce ty zkusenosti, kdy do holky rodina kuje (ac se na oko snazi tvarit opacne), ze bio-hodiny, deti, atd. atp., tak tam jsem rad, ze tohle jako kluk nemam/neznam, slecnam/divkam/zenam kolem 30. roku (a jsou bez deti) opravdu nezavidim jejich udel;)


co se tyce srazu, tak kdyby se konal v praglu, tak bych urcite nemel nic proti se pokusit zucastnit - introvertni jsem, ale za svuj zivot jsem se to naucil dobre skryvat;))
navic kdyz jsem (jeste nekdy v minulem stoleti) prezil sraz tehdy bujiciho xchatu, tak asi preziju vse.. navic zde povazuju lidi za mirne ujetejsi, tudiz i mi mnohem vice blizsi a vyhovujici
na druhou stranu sraz 5 lidi..to neni sraz, to spis tak na cajovnu a nejakou stolni hru (btw jsem si konecne po letech sehnal stolni verzi hry Soudruhu nezlob se, tak kdyby na nejaky srazeni nekdy doslo a citil by se nekdo jako osoba hrava, necht urcite se neboji na tenhle prispevek pripadne odkazat a hru si na misto srazu vyzadat)
Odpovědět
#16
Soudruhu, nezlob se, ale my nebudeme na srazu hrát Soudruhu, nezlob se.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#17
no ja to myslel dobre - kdo si hraje nezlobi;)

na druhou stranu zlobeni v podani asexualu by asi majorita tezko za zlobeni vubec povazovala..
Odpovědět
#18
(03. 03. 2015, 07:22:33)lutareznaj Napsal(a): co se tyce srazu, tak kdyby se konal v praglu, tak bych urcite nemel nic proti se pokusit zucastnit - introvertni jsem, ale za svuj zivot jsem se to naucil dobre skryvat;))
navic kdyz jsem (jeste nekdy v minulem stoleti) prezil sraz tehdy bujiciho xchatu, tak asi preziju vse.. navic zde povazuju lidi za mirne ujetejsi, tudiz i mi mnohem vice blizsi a vyhovujici
na druhou stranu sraz 5 lidi..to neni sraz, to spis tak na cajovnu a nejakou stolni hru (btw jsem si konecne po letech sehnal stolni verzi hry Soudruhu nezlob se, tak kdyby na nejaky srazeni nekdy doslo a citil by se nekdo jako osoba hrava, necht urcite se neboji na tenhle prispevek pripadne odkazat a hru si na misto srazu vyzadat)
Soudruhu, nezlob je super hra! Škoda, že do Práglu to mám táák daleko. LOL
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Novacek :-) Jakub 3 10830 05. 08. 2010, 19:24:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex