Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cesty života mě zavedly až sem
#36
Childfreeman a chansonierka, tak koukám že jste moji lidé, protože právě Jarý byl největší satan, kterého jsem na ZČU potkala. On byl fakt jediný, kdo mě od zkoušky kdy vyhodil. A to už jsem znala i věci, které on neznal, načež mi řekl, že jsem "přeučená" a stejně mě vyhodil.

Jak Childfreeman lehce nastínil, co se módy týče, tenhle učitel ani teď není nijak na výši. Pořád ten jeden samý pletený svetr a ošupané džíny.

Já dokonce byla taková potížistka, že jsem si dovolila sepsat proděkance e-mail s poukázáním na jeho výuku - že je v Chebu jen málo termínů, proč ještě ke všemu (když jsme měli úkoly a 4 testy na e-learningu) používá svůj tzv. rozstřel apod. Výsledkem bylo, že se mi podařilo zlepšit aspoň ten počet termínů. To, že se na mě naštval on, mi ani nevadilo (vyhazoval stejně všechny bez rozdílu a ti, co byli jako beránci, byli vyhozeni nejspíš stejně víckrát než já), ale naše třída, která nejdřív byla strašně pro, tak mě potom hodlala ukamenovat. Vesměs to byly samé Plzeňačky a nenávidí mě dodnes (proto si občas říkám, že v Plzni určitě visí někde moje portréty a každý Plzeňák si do nich může hodit šipku LOL ). Pomlouvaly mě a byly nepřejícné. Mě to ale o to víc motivovalo, protože s každou získanou jedničkou jsem se mohla kochat jejich nafouklými tvářičkami LOL. Teď už tohle původní osazenstvo totálně vymřelo, protože z nějakých 90 nebo 70 kombinovaných studentů zůstalo asi 9 lidí. Kdo nevypadl právě na mikru nebo makru, shořel později na statistice nebo Operačním výzkumu.

Proto mám ze sebe pořád strašně dobrý pocit, že i navzdory nenávisti a obtížnosti toho všeho se mi podařilo dostat se až ke konci. Už mi zbývají jen Finanční a pojistné výpočty s Gangurem, o nichž jsem slyšela, že to také není žádný med, tak uvidíme Posmívající se.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Cesty života mě zavedly až sem - od ca-diskusni-forum-rol - 16. 03. 2015, 12:54:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21804 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 35096 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Tak sem tu zase :) sm-diskusni-forum-ile 22 44230 12. 08. 2014, 11:07:51
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
Asexual Patrim sem? Blimakr 10 27822 07. 12. 2013, 16:45:24
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Patřím sem? beryze 7 18730 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex