Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
som rada, ze som nasla tuto stranku
#4
(31. 05. 2015, 00:53:50)primula Napsal(a): A ja som odvtedy nevedela co som. Pretoze ked sa pozriem na cloveka, tak si nikdy nepoviem ze by som s nim nieco chcela mat, ani ze je nejaky pekny, skor sympaticky. Jedine to viac som citila ku kamaratke. Ale to nebola fyzicka pritazlivost. Ale to aky je to skvely clovek a ako sa ku mne spravala to sa nedalo nezalubit.

Ahoj, zažil jsem něco podobného. Na střední, kde všichni doslova žili sexem, jsem si poprvé uvědomil, že o sex vlastně nemám zájem, což mě (společně s tím, že nemám zájem ani o alkohol a že jsem spíše introvert) poněkud vyřazovalo ze školního kolektivu, různých zábav, večírků apod. Tehdy jsem si říkal, že se to třeba změní, když se zamiluji, ale nestalo se tak. Do jedné spolužačky jsem se sice skutečně zamiloval, ale v sexuálním smyslu mě nepřitahovala, jen jsem obdivoval její povahu, vlastnosti a celou její osobnost. Jenže jsem věděl, že ona o sex zájem má, takže jsem se jí nikdy nesvěřil. Tehdy jsem ještě nevěděl, že existuje asexualita, a tak mě dost mátlo, že bych mohl chtít hlubší vztah s nějakou dívkou, ale přitom nechtít sex, který podle drtivé většiny společnosti ke každému vztahu neodmysliteně patří. Proto také za sebou dodnes žádný hlubší vztah nemám. Na případné dotazy odpovídám podobně jako ty, že jsem ještě neměl příležitost nebo že jsem ještě nepotkal dívku, se kterou bychom si vzájemně rozuměli, což asi většině lidí připadá trochu podivné, ale vlastně je to svým způsobem pravda :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: som rada, ze som nasla tuto stranku - od Veles-diskusni-forum-lavin - 19. 06. 2015, 15:00:36

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39295 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 15166 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Děkuji za tuto stránku jan-diskusni-forum-ka2 1 5694 19. 03. 2018, 14:25:57
Poslední příspěvek: hol-diskusni-forum-cina
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31647 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31776 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex