Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
som rada, ze som nasla tuto stranku
#1
ahojte,
Ak som spravne pochopila tu sa mozu novi uzivatelia predstavit.
Uz dlho so sebou bojujem, ze neviem co som, kazdy koho poznam je niekde zaradeni, ale ja som sa stale nenasla.
Mam uz 24 rokov a za sebou ziadny vztah, uz na zakladnej, ked kamaratky rozpravali ako sa im kto paci som tomu nerozumela, ale kedze som nechcela byt ina, tak som si aj ja vzdy vymyslela kto sa mi paci.
Ked sa pozriem na hocikoho, muza alebo zenu, proste nic necitim.
Jediny akoze "vztah" som mala so svojom kamoskou, do ktorej som sa zalubila. Ale to trvalo fakt dlho, kym som sa. Mala som asi 20, je to skvely clovek, zacalo to tym, ze sme spolu chodili vecer stale von, na pivo, a ked je clovek pripity ma narazky, alebo sme si pisali, najprv tak vtipne, ze uz sme jak frajerky stale spolu. A potom prisla prva pusa, a ja som vedela, ze to je clovek, s ktorym chcem byt nech sa deje cokolvek a nech si mysli kto chce co chce. Asi dva tri tyzdne boli take, ze sme spolu chodili von, bozkavali sa. No potom mi povedala, ze ona nieje lezba a ze mi nechce ublizit ale nemozeme byt spolu tak ako chcem ja.
A ja som odvtedy nevedela co som. Pretoze ked sa pozriem na cloveka, tak si nikdy nepoviem ze by som s nim nieco chcela mat, ani ze je nejaky pekny, skor sympaticky. Jedine to viac som citila ku kamaratke. Ale to nebola fyzicka pritazlivost. Ale to aky je to skvely clovek a ako sa ku mne spravala to sa nedalo nezalubit. Takze vlastne uz 4 roky rozmyslam ci som hetero, homo alebo bi alebo co vlastne som, ked vlastne k nikomu necitim ziadnu pritazlivost, ale zalubila som sa.
S nikym som este nespala. ked sa ma niekto spyta preco a poviem ze nemola prilezitost, nikdy nechapu ako moze niekto nemat prilezitost. Ale nejak som nemala potrebu sa s niekym vyspat. Ano rozmyslam o tom ze ake to je. Ale naozaj nebola prilezitost.
Fakt mi pomoze vediet, ze niesom sama takato.
Odpovědět
#2
Ahoj :)

no z toho čo opisuješ...vo veľa veciach tam vidím z časti aj samého seba...vlastne....som na to vlastne rovnako...mám veľa skvelých a úžasných žien okolo seba...a sú to ženy, za ktorými sa chlapi otáčajú...a majú záujem o plemenitbu s nimi (neviem, strašne sa mi ten výraz tu na fóre zapáčil LOL )...ale k veci...a keď som sa posledne zaľúbil do dievčaťa...áno, bola mi sympatická...ale rozhodne to nebolo preto, že prvotne by som sa zaľúbil do toho, ako vyzerá...nie, keď som ju spoznal, na základe toho, aká je, to bolo to, do čoho som sa u nej zaľúbil...rovnako moja najlepšia kamarátka čo mi je ako sestra...chalani sa za ňou otáčali s tým, že aká je strašne príťažlivá a neviem čo...ja som len kývol rukou...naozaj ma nejakým spôsobom nepriťahovala...skôr to bolo o tom, že keď som ju spoznal aké je skvelé dievča a teraz by som ju nevymenil za nič :) áno, mám aj ja určitý vkus (čo ja viem, sympatickejšie mi prídu ženy s blond/špinavým blond vlasmi, modrými očami a tak ďalej...ale rozhodne to nie je v rovine, že by som chcel s ňou niečo mať...v zmysle sexuálnom...a síce ja už som za sebou vzťah mal (a došlo tam už aj na tú činnosť - práve tam som zistil, že sex nie je nič pre mňa)...tak aj tam to bolo skôr o tom, že sa mi páčila aká je povahovo než o tom, že by som mal o ňu nejaký záujem, čo sa týka výzoru...

no a k tomu, že máš problém či si hetero, homo alebo tak...pozri..ja som síce asexuál, ale rozhodne by som si nevedel predstaviť chodiť s mužom (mal som tú možnosť LOL a bolo to v celku vtipné, keď mi chlap povedal, že ho priťahujem)...minimálne pre mňa tie kategórie ..Hetero, homo, bi alebo čokoľvek iné...nie sú kategóriami príťažlivosti, čo sa týka sexuálnej....ale aj takej tej duchovnej...čiže s kým by som vedel tvoriť pár...preto...pre väčšinu ľudí sa tvárim ako hetero...len pár ľudí o mne vie, že som asexuál :) aj keď väčšinou je na to reakcie, že som divný alebo tak podobne, ale už som si zvykol, že jednoducho, normálny sexuál sa asi ťažšie bude pozerať na svet mojimi očami a zase ja nechápem niektoré veci, ktoré robia normálni sexuálovia :)
„Život je smrteľná choroba prenášaná sexom.“
R. D. Laing
Odpovědět
#3
(31. 05. 2015, 00:53:50)primula Napsal(a): ahojte,
Ak som spravne pochopila tu sa mozu novi uzivatelia predstavit.
Uz dlho so sebou bojujem, ze neviem co som, kazdy koho poznam je niekde zaradeni, ale ja som sa stale nenasla.
Mam uz 24 rokov a za sebou ziadny vztah, uz na zakladnej, ked kamaratky rozpravali ako sa im kto paci som tomu nerozumela, ale kedze som nechcela byt ina, tak som si aj ja vzdy vymyslela kto sa mi paci.
Ked sa pozriem na hocikoho, muza alebo zenu, proste nic necitim.
Jediny akoze "vztah" som mala so svojom kamoskou, do ktorej som sa zalubila. Ale to trvalo fakt dlho, kym som sa. Mala som asi 20, je to skvely clovek, zacalo to tym, ze sme spolu chodili vecer stale von, na pivo, a ked je clovek pripity ma narazky, alebo sme si pisali, najprv tak vtipne, ze uz sme jak frajerky stale spolu. A potom prisla prva pusa, a ja som vedela, ze to je clovek, s ktorym chcem byt nech sa deje cokolvek a nech si mysli kto chce co chce. Asi dva tri tyzdne boli take, ze sme spolu chodili von, bozkavali sa. No potom mi povedala, ze ona nieje lezba a ze mi nechce ublizit ale nemozeme byt spolu tak ako chcem ja.
A ja som odvtedy nevedela co som. Pretoze ked sa pozriem na cloveka, tak si nikdy nepoviem ze by som s nim nieco chcela mat, ani ze je nejaky pekny, skor sympaticky. Jedine to viac som citila ku kamaratke. Ale to nebola fyzicka pritazlivost. Ale to aky je to skvely clovek a ako sa ku mne spravala to sa nedalo nezalubit. Takze vlastne uz 4 roky rozmyslam ci som hetero, homo alebo bi alebo co vlastne som, ked vlastne k nikomu necitim ziadnu pritazlivost, ale zalubila som sa.
S nikym som este nespala. ked sa ma niekto spyta preco a poviem ze nemola prilezitost, nikdy nechapu ako moze niekto nemat prilezitost. Ale nejak som nemala potrebu sa s niekym vyspat. Ano rozmyslam o tom ze ake to je. Ale naozaj nebola prilezitost.
Fakt mi pomoze vediet, ze niesom sama takato.

Mě se taky citově líbí holky (ale i kluci) a podle všeho budeš asi homoromantická asexuálka - citově tě přitahuj ženy, ale sexuálně nikdo :)
Odpovědět
#4
(31. 05. 2015, 00:53:50)primula Napsal(a): A ja som odvtedy nevedela co som. Pretoze ked sa pozriem na cloveka, tak si nikdy nepoviem ze by som s nim nieco chcela mat, ani ze je nejaky pekny, skor sympaticky. Jedine to viac som citila ku kamaratke. Ale to nebola fyzicka pritazlivost. Ale to aky je to skvely clovek a ako sa ku mne spravala to sa nedalo nezalubit.

Ahoj, zažil jsem něco podobného. Na střední, kde všichni doslova žili sexem, jsem si poprvé uvědomil, že o sex vlastně nemám zájem, což mě (společně s tím, že nemám zájem ani o alkohol a že jsem spíše introvert) poněkud vyřazovalo ze školního kolektivu, různých zábav, večírků apod. Tehdy jsem si říkal, že se to třeba změní, když se zamiluji, ale nestalo se tak. Do jedné spolužačky jsem se sice skutečně zamiloval, ale v sexuálním smyslu mě nepřitahovala, jen jsem obdivoval její povahu, vlastnosti a celou její osobnost. Jenže jsem věděl, že ona o sex zájem má, takže jsem se jí nikdy nesvěřil. Tehdy jsem ještě nevěděl, že existuje asexualita, a tak mě dost mátlo, že bych mohl chtít hlubší vztah s nějakou dívkou, ale přitom nechtít sex, který podle drtivé většiny společnosti ke každému vztahu neodmysliteně patří. Proto také za sebou dodnes žádný hlubší vztah nemám. Na případné dotazy odpovídám podobně jako ty, že jsem ještě neměl příležitost nebo že jsem ještě nepotkal dívku, se kterou bychom si vzájemně rozuměli, což asi většině lidí připadá trochu podivné, ale vlastně je to svým způsobem pravda :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38388 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 14772 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Děkuji za tuto stránku jan-diskusni-forum-ka2 1 5628 19. 03. 2018, 14:25:57
Poslední příspěvek: hol-diskusni-forum-cina
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31281 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31513 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex