Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jsem?
#3
Pravděpodobně jsi asexuální, pokud tě tedy třeba něḱdo z rodiny nezneužíval...
V sedmnácti je sexuální život hodně důležitý, takže tvé ,,příznaky" asexulitě nasvědčují..
Každopádně ti tohle ,,zaškatulkování" může usnadnit cestu a pokud se v ní náhle objeví bytost jež ti změní obzory, bude jen na tobě jak hluboko jsi se do té ,,škatule" zahnízdila...
Nikdy není nic na věky, a i mnohé barïéry která si stavíme třeba jen sami v sobě, stojí za to občas opustit.
Nejhorší je zahrabat se v nějakém názoru a přesvědčení a pak už jen z pohodlnosti či strachu odmítat cokoli jiného.
A ač je ti tak málo, ani se nenaděješ a bude ti mnohem víc, a pak litování toho co člověk neudělal když mohl, z něj činí smutnou osobnost co mnohdy vystupuje radikálně, jen aby se utvrdila v tom že ,,vlastně to není tak špatné, a snaží se často na podobnou cestu svést i další..aby v tom duševním marasmu nebyla tak sama.
Takže odpověď na otázku co jsi, zní- jsi člověk... a pokud hledáš své místo, najdi si takové kde ti bude fajn, ale počítej z možností ho někdy opustit. I důlek pod teplou prachovou peřinou je fajn někdy provětrat.
Jde o to že mnohdy se tu profilují ženy co se i přes asexualitu rozhodly mít dítě, a pak i poměrně radikální, z kterých jde často cítit že jim cosi chybí... Jasně že ne všechny, mnohé by nic takového ,,bojovně" nepřiznaly a budou šťastné , děj se co děj...
No a dál je to na tobě, jsi pravděpodobně asexuálka, a jak budeš vnímat příležitosti a hodnoty které před tebe položí svět, je pouze na bariérách, co si v sobě vystavíš.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Co jsem? - od Me-diskusni-forum-ek - 03. 01. 2016, 02:33:18
RE: Co jsem? - od -diskusni-forum- - 03. 01. 2016, 09:47:23
RE: Co jsem? - od ad-diskusni-forum-evr - 03. 01. 2016, 15:50:18
RE: Co jsem? - od Magr-diskusni-forum-amal - 03. 01. 2016, 18:45:42
RE: Co jsem? - od veru-diskusni-forum-jasi - 03. 01. 2016, 20:26:56
RE: Co jsem? - od ke-diskusni-forum-x!k - 03. 01. 2016, 21:10:59
RE: Co jsem? - od Er-diskusni-forum-ia - 09. 01. 2016, 21:21:28
RE: Co jsem? - od veru-diskusni-forum-jasi - 10. 01. 2016, 15:59:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex