Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Představení
#3
Ahoj, co jsem si zatím tak stihl projít, tak jsem pochopil, že se svého problému s rozsáhlým psaním nemusím obávat, naopak můj příspěvek byl poměrně stručný. Jen tedy trochu uvedu na pravou míru pár Tvých poznatků. Má rodina by mě podpořila a také že podporuje úplně ve všem. Máme spolu všichni nádherné vztahy a kdyby vše a všude věci fungovaly jako u nás, bylo by na světě krásně. V práci nikdo "kecy" nemá, přeci jen, pracuji u podniku, který má jedno z největších procentuálních zastoupení různých sexuálních orientací mezi svými zaměstnanci. Možná občas někdo z klubu přátel něco prohodí, ale z toho si hlavu nedělám. Dlouho mi trvalo, než jsem pro svoji výjimečnost našel pojmenování a poznal kam patřím. Nebylo to lehké a těžko jsem se s tím vyrovnával a nedokázal to přijmout. Ty časy jsou ale již pryč. Konečně jsem pochopil a hlavně přijal, kdo jsem. A jsem na to také právem hrdý. Takže logicky vyplývá, že za vším tím negativním, co mě potkalo, stojí ženy a jejich chování ke mně. Pro ty, kteří by namítali, nejsem úplně asexuál, nicméně moje orientace ve výběru nebyla a jelikož je to právě odvětví asexuality, zvolil jsem toto označení. Jinak mě ženy přitahují a líbí se mi, ale jakožto hyposexuál s nimi nemám pražádnou potřebu sdílet intimní prožitky. Tvé zkušenosti ze základky sdílím úplně stejnými dojmy. Bohužel to neskončilo jen u ZŠ. Přijde mi, že je mezi námi stále mnoho omezenosti, kdy si pod pojmem, "já s ženami nespím", automaticky lidé člověka zaškatulkují jako homosexuála. Nedokážou pochopit a hlavně neznají, že existuje ještě spousta jiných možností. A to mě právě hodně mrzí a je mi smutno, že i v dnešní "pokrokové" době, může být společnost tak omezená. A ještě k té práci. K té mě přivedl dětský sen. Od pěti let jsem chtěl pracovat na dráze. Původně jako fíra, ale můj zhoršený zrak mi to nedovolil, proto jsem byl přesunut na pozici výpravčího. Teď když to po těch letech vidím, neměnil bych! Takže k té práci mě přivedla dětská láska k vláčkům a oční handicap... Jinak mě velice zaujala sekce s poezií a uměním. Jsou tam opravdu velice dobré díla.

PS: Z Německa nejsem. Jen mám tuto zemi nesmírně rád stejně jako prostředí lidí, ve kterém se hojně pohybuji. Ti mi kdysi takto začali říkat a já si na to zvykl a velmi si to oblíbil. Dalo by se říct, že nyní už si na to i dosti potrpím.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Představení - od Arnold-diskusni-forum- Layne - 11. 09. 2016, 18:02:09
RE: Představení - od DB-diskusni-forum--47 - 12. 09. 2016, 13:41:43
RE: Představení - od Arnold-diskusni-forum- Layne - 12. 09. 2016, 20:03:36
RE: Představení - od DB-diskusni-forum--47 - 12. 09. 2016, 22:41:05
RE: Představení - od Ilm-diskusni-forum-atar - 13. 09. 2016, 21:42:50
RE: Představení - od d--diskusni-forum-kun - 15. 09. 2016, 10:52:44
RE: Představení - od Arnold-diskusni-forum- Layne - 19. 09. 2016, 16:03:13

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím - představení Mir-diskusni-forum-kaS 3 8199 23. 10. 2016, 01:45:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Moje představení Evulína 9 21017 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8610 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Představení aneb deníčková vylejvárna Mui-diskusni-forum-rne 31 60032 14. 07. 2014, 20:39:59
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12243 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex