Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#33
To adver

Je zajímavé, že ti vadí, když se tu provpisatelé snaží zařadit do nějaké "škatulky", ale sám se pro označení druhých poměrně rychle uchyluješ k ještě pochybnějším škatulkám. Já tomu rozumím, než se nad něčím zamyslet, je jednodušší vymyslet si nějaký takový konstrukt, že?

Ale ulehčím ti práci, nemusíš složitě vymýšlet konstrukty typu hillaryclintonovský zelený marxista, kdybys - jak rád sám vytýkáš ostatním - dokázal pochopit psaný text - mohlo by ti dojít, že jediné, o co mi šlo bylo, že hájím právo prvopisatele na fóru napsat příspěvek, který možná ty neshledáš za dobrý, ale nejde zde jen o tebe, a pakliže to třeba byť jednomu ze sta těchto prvopisatelů například pomůže v ujasnění si něčeho kolem své sexuality, nebo zde najde spřízněnou duši, či se prostě jen vypovídá, tak existence tohoto fóra splnila účel. A netřeba tyto lidi hned osočovat ze sobectví a podobně.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od drum-diskusni-forum-mond - 16. 03. 2017, 10:25:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex