Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo?
#14
(19. 11. 2017, 21:30:37)raindragon Napsal(a): Dedukuju z toho, že někteří lidé očekávají, že pokud je to ten pravý a jim předurčený partner, tak už při letmém setkání pocítí nějakou intenzivní přitažlivost, zatočí se jim hlava, zachvěje se země, vysvitne slunce, rozklene se duha a začnou zpívat ptáci, eventuelně dojde k nějakým jevům na bázi elektrické indukce LOL . Tím je pak jasně potvrzen výběr a už není třeba se dál namáhat (například se zjišťováním názorů, zálib, povahových sklonů, atd.).

Omlouvám se, pokud si náhodou dělám legraci z toho, v co tu někdo pevně věří.

Užasné :-) . Ale v praxi se spíš stane to, že při onom letném setkání on vypoulí oči a uvoří výraz jako hladový pes před řeznictvím (animovaným postavičkám v podobných scénách vyhřeznutou oční bulvy z hlavy a vyroluje se ven jazyk :-) ), zatímco ona přemýšlí, jestli se jí dívá na její obličej nebo spíše poněkud niž :-)

Mimo toho, i když opravdu v mozku máme část, která je schopná velmi rychle analyzovat potenciálního partnera, je tato analýza dobrá pouze pro pousouzení životaschopnosti výsledného potomstva, to, jestli partneři na sebe za rok nebudou štěkat jako psi, posoudit neumí ...


PS:Vzpoměl jsem si na velmi podobný popis obdobné situace z jedné knihy od Terryho Pratchetta, který si dovolím odcitovat:

Citace:Svět se najednou rozdělil na dvě části - tu, ve které se pohybovala Conina a Nijel, a na tu druhou, kde byli všichni ostatní. Vzduch mezi nimi praskal neviditelným napětím. V té jejich části světa pravděpodobně hrál
orchestr, klokotali slavíci, po nebi táhly malé růžové obláčky a děly se všechny podobné věci, které se v takové situaci dějí. Když se stane něco takového, nemá obyčejná zkáza paláce v té druhé polovině světa pražádný význam.

PPS: Ve filmech onen orcherstr hraje většinou toto :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? - od Magr-diskusni-forum-amal - 22. 11. 2017, 22:37:52

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11234 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27958 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 80301 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134443 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex